Yurtta kalırken çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve boocuk tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. boocuk

boocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Yeni kazandığım üniversitenin yıllık 15 lira gibi uygunun da uygunu bir fiyatta mükemmel bir fitness salonu var. Bunu değerlendirmek istedim.Tam soruşturmadım ancak antrenör yok galiba. Bunun için Flexor hocanın başlangıç programını uygulamayı düşünüyorum. Boyum 165 cm kilom 75 fazla kilom var o programı kardiyo ile birlikte yapsam benim için iyi olur mu?

Yalnız yurtta kaldığım için beslenmeme harfiyen dikkat edemeyeceğim. Yurdun yemekhanesi var. En azından yemeklerde neye dikkat edeceğimi, neyi ölçülü yemem neyi kısmam gerektiğini, antrenmanlardan önce ve sonra ne yemem gerekir gibi şeyleri yazarsanız elimden geldiği kadarıyla bir şeyler yapmaya çalışırım.

2. triptofan

triptofan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yurtta kalıyorum . dolayısıyla aynı sorun bende de var. yurtta tavuk sote çıktığı gün kaçırmadan yiyorum. hatta yakında iki tabak yemeyi düşünüyorum :) . onun dışında sana tavsiyem lor peyniri ve light kaşar peyniri tüketmen. özellikle lor peyniri çok ekonomik ve protein açısından zengin.

boocuk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş