Yurtta aletsiz dambılsız göğüs kası toplama/Çalışma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akin2611 tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. akin2611

akin2611 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler . Yurtta kalıyorum dambıl veya başka aletler sokmak yasak aramalar oluyor ve sıkıntıya düşmek istemiyorum. Yurtta nasıl göğüs kası çalışabilirim ? göğüslerim biraz sarkık yardımcı olur musunuz ?

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Maddi durumun varsa spor salonuna yazıl yoksa yurtta zor.Yurt hayatı yaşamış biri olarak söylüyorum.

3. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    yurda dumbell sokamamak nedir ya... dumbel nihayetinde...

zaten bitek bizim ülkede olur bunlar... koyun yetiştiriciliğinde gerek yok böyle şeylere zaten..

sinirlendim şimdi bak... neyse iyi "kurban" bayramları efendim...

uzzman ve Duratec bunu beğendi.
  4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Yurt a dumbell sokmak mı yasak ?

Yurt müdürüne selamlar..

5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    tam benim için açılmış adeta konu.Benim okuduğum yerde spor salonu yok ama yurtta koşu bandı var sadece.(bana göre yurdun en iyi özelliği benim için).Tabiki bu yetmez ben 40 kg set götürdüm yurda.Bizdede oluyor arama ws.Seninkisi bahane kardeşim bizim arkadaş bile cemaat yurduna 2 tane 8 kg dambıl soktu.

6. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Eğer dumbbell sokamıyorsan şınav,mekik eğer imkan varsa barfix demiri alıp barfix çekerek çok güzel kas yaparsın.

Hepinizin bayramı kutlu olsun.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Yurt mudurune benden de ozel selam soyleyin. 2 Yil boyunca ozel bir yurtlar holdinginin genel mudur asistanligini yaptim . Onlarida anliyorum ogrenciye guven olmuyor, ancak dambila yasak nedir ya zaten kavga dovus olsa baska seyler kullaniliyor :(

Bu durumda sinav mekik sandalyeler arasi dips agirliksiz veya srit cantasi ile squat gibi hareketlerle devam edeceksiniz.

8. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    yurtta kalıyorum kardeşim ne şanstır ki yurdumda spor salonu var ve bizzat sorumlusuyum . hatta teşvik ediliyor yurtta spora her şeyimiz var allaha şükür yurtta girenden 5 tl para alıp alet alıyoruz salonumuza . sana tavsiyem 100 şınav programına i göz at göğüs için işini görür

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl bil ülkede yaşıyoruz :( her yurtta böyle olduğunu zannetmiyorum...(şınav,mekik,dips yapabilirsin hiç yoktan)

10. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Değişik şekillerde şınav çekebilirsin. Örn: Eller omuz genişliğinde şınav, eller bitişik şınav, ayakları sehpaya koyarak şınav, yada tam tersi ayaklar yerde eller yüksek bi yerde şınav vsvs. Biirrrsürüü şınav çeşidi var aklıma bunlar geldi şimdilik. Araştırırsan bulursun. İşi biraz daha ilginçleştirmek istersen sırtına alırsın sırt çantasını içine koyarsın kitap vs maksat ağırlık olsun, öyle çekersin. Daha faydalı olur gibime geliyor. Bende bir zamanlar öyle yapıyordum. Sen yeter ki çalışmak iste, yurt yasakları falan hikaye ;)

Sayfayı Paylaş