Yurtdışı Supplement Meselesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 13 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar yazın Polonyaya gezi amaçlı gitmeyi planlıyorum yaptığım ufak çaplı araştırmalarda Polonyadaki supplement fiyatlarının türkiyedekinin yarı fiyatı kadar olduğunu gördüm. Polonyadan dönüşde bol bol supplement almayıda :D 5 kiloluk Gainfast i 100 TL ye ve Diğer Universal Ürünlerini falanda türkiyedekinin yarı fiyatana bulunca kafayı sıyırdım :D Şİmdi aklımda 1-2 soru var. Gelirken bu supplementleri çantama doldursam 1 Sorun çıkarmı ? Alışverişim 150 EURO yu geçmiyor. 2 adet 5 kiloluk Gainfast 2 Adet Animal Pak Almayı düşünüyorum bana 1 yıl yeter bunlar :D Hepsi Toplam 730 zloty = 360 TL = 180 EURO falan tutuyor ama 1 şekil katakulli yapıp 140 EURO ya kadar düşürttürürüz Faturada yada ayrı ayrı faturalandırırız hepsini :D Hepsi toplamda 12 Kilo falan tutar. bunu bavulda getirsem hava alanında takılırmı Takılmaz mı kafamı bu kurcalıyor açıkcası şuanda. daha önce almanyaya fransaya falan gidipde gelirken yanında supplement getiren arkadaşlar gümrükte takıldılar mı çok merak ediyorum ? :D

2. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Hazır bu konuyla ilgili yeni bir başlık açılmışken tepkimi dile getireyim, Bizi bu hallere düşüren yetkilileri, Bize bu sporu yapmayı elinden geldikleri kadar zorlaştıran insanlardan nefret ediyorum. Yurt dışından supplement getirmek için kırk takla atar olduk. Geçen gün supplement satan malum sitede sıkılmadan saatlerce bütün ülkelere gönderileri tıkladım ve canım ülkem harici bütün dünya ülkelerine gönderi yapılıyor. Sadece Türkiye seçeneğini tıkladığımızda gümrükle ilgili kısıtlamalar yazan bilgilendirme mevcut. Yok arkadaş biz mecburuz 10 liralık ürüne 100 lira vermeye.Mecbur bırakılıyoruz bu fiyatlardan almaya! O kadar mail gönderdik, faks yolladık adamların umurlarında değil. Kim bilir kimler rant sağlıyor bu şekilde... Bu ülkede bu sporu yapmak gelir düzeyi düşük insanlar için çok zor. Senin getireceğin şekilde bende bir tanıdık vasıtasıyla getirtmek için çok uğraştım bana bin türlü bahane üretti yazdıkların gibi. umarım bi yolunu bulup dilediğin k adar getirebilirsin.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş