Yumurtanın beyazı ve kilo problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zümrüd-ü Anka tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Boyum 1,86 kilom 60 baya bir kilo kaybı yaşadım 2 yıl önce sporu bıraktım vücudum resmen hımbıllaşmaya başladı. Bu yaz Antalya'ya taşınıyoruz yani bir body salonuna yazılıp spora başlamayı ve tekrar diyetisyen kontrolünde kilo almayı düşünüyorum evimde 2 yıl önceden kalma bir kilo aldırıcı diyet listem var acaba ona devam mı etsem yoksa tekrar bir gözüksem mi ?
    Asıl konu yumurta küçük yaştan buyana yumurtanın beyazı bende alerji yapıyor yüzümün belirli bölgelerinde morarma başlıyor ve tiksinerek yiyebiliyordum sarısını hiç bir sorun olmadan tüketiyorum fakat asıl protein yanlış bilmiyorsam yumurtanın beyazında onun için kilo aldırıcı bir protein tozu siparişi verdim ürünün adı UNIVERSAL GAIN FAST | 2312 GR | ÇİKOLATA işimi görürmü bilmiyorum sizlerdende yardım bekliyorum bugüne kadar hiç protein tozu kullanmadım artık omuzlarım çöktü kollarım kürdan kadar kaldı bir an önce şu durumdan kurtulmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum

2. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Spor yapmaya başlamalısın en kısa zamanda.Supplement işini görür fakat,spora başlamadan onu kullanırsan paranı çöpe atmış olursun.Ki sporla birlikte hemen kullanma derim.
    Belirli bir aşamaya gelene kadar en azından.Et,süt,lor peyniri gibi doğal ve farklı proteinler içeren gıdalara yüklenebilirsin.

Zümrüd-ü Anka bunu beğendi.
  3. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Dolapta duruyor hala protein tozu hiç açıp kullanmadım fazla kullanırsam zararı olur falan diye 1 ay içinde Antalya'ya geçeceğim o zaman tam anlamıyla düzene sokmayı planlıyorum her şeyi protein tozunu biterse tekrar alırım ya o sorun olmaz neresinde yararını görürsek artık :)

Sayfayı Paylaş