yumurta

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli yumurta tüketiyorum antremandan önce 5 beyaz+1 bütün antremandan sonra 7 beyaz+2 bütün bir zararı olurmu bazende tavuk göğü oluyor yanında yoğurt ve beynir tüketiyorum karbonhidrat az alıyorum amacım yağı %7-8 lere çekmek boy 1.75 kilo 68 fazla karbonhidrat almamama ramen antremanda yorulmuyorum ve ayrıca antremana 5km(20 dk) bir hızlı tempo kosudan sonra baslıyorum karbonhidratı artırmalımıyım bi yerde dusup bayılmadan.........

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    aman sarısını fazla yeme :D yaş 16 günde 4-5 tane yiyordum karısık ara sıra krep yapıp yiyordum sarısıyla ara sıra haslama sadece beyaz geçen hastanede kan aldırdım kolesterolu bı olçturdum 45 felan fazla çıktı doktor şaşırdı :S fazla yeme ama beyazı da alerji yapabilir
    antreman süren kaç dk sürüyor hafif mi giriyorsun bendede öyle ama karbonhdrad alıyordum az da olsa
    yumurta beyazı yiye yiye agzımda bir süre sonra lastik çigniyorsun gibi oluyor yutamıyorsun :)

1 lt light süt içebilirsin 30 gr protein var

Son düzenleme: 17 Ocak 2011
  3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    beyazı sınırsız yiyebilirsin ama sarı günlük en fazla 3 tane sana yeter ki annen kızıyodur sarıları çöpe dökmene :D karbo olarak likit tüketmende fayda var mesela antremanlardan önce sonra üzüm suyu bal gibi gıdalar kan şekerini dengeler

4. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    antremanlarım ağır oluyor en az 4 hareket giriyorum ilk 2 set ağır son iki set hafif çok tekrar yapıyorum

ewt evde baya bir sorun oluyo yumurta sarıları ama kamufule edip atoyorum anlaşılmıyor:)

birde o kadar antreman yapıyorum haftada 4 gun 1.30 saat sarısı okadar problem olur mu hadi spor falan yapmasan tmmda gunde 1.30 saat spor ve karbon az alıyorum o yuzden 1 tane de sarıdan bişe olmaz heralde dimi?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:48 ----------

çok süt gaz yapıyor karnı şişiriyo bide fazlası böbrekleri yoruyomuş ve taş oluşturuyomuş heralde o yuzden sadece gece yatarken bir bardan yarım yağlı içiyorum

5. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    günde 3 tane sarısı kollesterol yapar

Son düzenleme: 17 Ocak 2011
  6. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Vücut ne lazımsa onu alıyordur.Siz yemenize devam edin fakat yumurtayı azck azaltın :)

İlginç bir şey söyleyeyim size, Bir insanın günlük harcadağı enerji bütün gün dolanan belediye otosbuslerinin toplam ürettiği kuvvet ve buna eşit olan enerjiye eşittir.Yani 2saatlik ağır bir antremanla bile aslında insan fazla yorulmaz.Sadece yorgunluk hisseder.

Bu yuzden yorulmuyorum diye dusunmeyin bizi ayakta tutan maddeler proteinler,mineraller,vitaminlerdir.Bu yüzden karbonhidratı pek arttırmanıza gerek yok.

Sayfayı Paylaş