Yumurta

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve UgurTut tarafından 11 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Gerçekten tiksindim yumurtadan yiyemiyorum arkadaşlar biliyorum yumurtanın yerini tutacak pek şey yok ama, gerçekten bi alternatif lazım kusucak gibi oluyorum gitmiyor yani miğdeye aldım ağzıma geri çıkardım bunun yerine bi alternatif olarak ne önerirsiniz ?

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    her gün somon, ton balığı, tavuk göğüsü, hindi,kırmızı etten birini tercih edemiyorsan yumurta yulaf ve lor dan başka bir alternatif yok ne yazık ki.
    bu spor "kusacak gibi oluyorum, yiyemem" gibi yaklaşımlara pek sıcak bakmaz .)

3. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Tercih edemedim diye bişey yazmadım ki dostum tek sıkıntı yumurta dolabimda tavuk da var ton balığı da, bana sabah için alternatif lazım lor olabilir dediğin gibi

4. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    kahvaltı diye belirtmemişsin. nihayetinde her öğün tüketen insanlarda var. ayrıca lor içinde belırlı bir süre sonra "yiyemiyorum" deme olasılığın yüksek.
    damak tadı ikinci plandır. gerçi iğrenç şeylere bayılanlarda mevcut. uzun lafı kısası dert etme dostum. yumurta ye.

5. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    şu şeylerden aldım maret hindi füme 100 gramda 15 gram protein 2 gram civarı yağ mevcut 100 gramıda 115 kalori civarı gideri var gibi duruyor

6. enesersen

enesersen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yiyeceklerden lezzet arayan bana göre bu sporda başarılı olamaz yani hayatındaki lezzetlerden en çok vaz geçen en iyi vücudu yakalar, en büyük haz antrenmanda kendini yemektir.
    Isil aktan

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaş yiyemiyorum alternatif söyleyin demiş zaten bana yumurtayı sevdirin dememişki, hocam yumurta beyazı yulaf ezmesi 1 tane muz ve az miktar sütü bir kapta karıştır ( sütü fazla koyma cıvık olur sadece sulandırcak kadar ) sıcak teflon tavaya dök karıştırarak pişir kısık ateşte bu tarifi yerken sadece sıcak muz tadı alıyosun yani ben öyle alıyorum bir dene . miktarları ise kendine göre ayarla misal 6 tane yumurta beyazı 30-50 gram arası yulaf 1 tane muz gibi ben herseferinde farklı yapıyorum miktarları

8. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaş sanırım ya yarışmaya hazırlanıyor yada mr olympia lifestyle olarak yapmıyorum hobi olarak yapıyorum ben bu sporu, ve sadece alternatif dedim arkadaş güzel bi söz paylaşmış :D neyse yorumun için teşekkürler casper .

casper55 bunu beğendi.
  9. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Yumurta beyazı toz hali var istersen bir araştır