Yumurta ve Makarna

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rapidero tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rapidero

rapidero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar

Boy 1:78 kilo: 64.5

Daha yeni üyeyim vucut geliştirme için araştırmalar yaptığım zamanlar genellikle en çok rastladığım forum burasıydı. Ve hemen üye oldum önceden çok makale ve yazıları buradan okudum ve merak ettiğim şeyler var elbet hocamın tavsiyesi ile ( hakemliği ve bölgesel şampiyonlukları var ) hardline proganier ve kreatin kullanıyorum. Ve yine onun tavsiyesi ile günde en az 6 en çok 9 yumurta yiyorum. Sarı kısmı kollestrol yapar diyenler var bu ne kadar doğru beyazını yemek dahamı mantıklı ama orda ziyan olan bi miktar protein var düşüncelerinizi merak ettim siz nasıl yumurta tüketiyorsunuz ? ve Makarna konısunda 1 bardak pişmiş makarna 30 gr 120 kalori miş. ben 2 bardak olarak gunde 2 öğünümü sadece bununla geçiriyorum nohut kadar ketçap ile baklava diyeti için bunu yapıyorum bazende haşlanmış yarım patatesle yarım bardak bulgur tüketiyorum. Netice süper
    baklavalarımın ilk 2 sırasında belirgin bi çıkış var hem yağ yakımı ve kütle artımı sayesinde ama burda asıl sormak istediğim şey bulgur makarna yağsız tuzsuz beslenmede sağlığıma zararı dokunabilecek bi nokta varmı suanlık bi sorun yok arada kaçamak yapıyorum elbette ama 2 ay snra tam kütlem oturduğunda inş hiç yapmadan definisyon yapmayı planlıyorum bi sorun çıkarmı acaba bu kadar cılız beslenme sağlığa ne gibi zararı ne gibi kötü yanları olur ?
    şimdiden teşekkürler thums: bench_O thums:

Son düzenleme: 16 Mart 2013

Sayfayı Paylaş