Yumurta, Tavuk yiyememe

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AYEMCHAMPİON tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AYEMCHAMPİON

AYEMCHAMPİON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar herkese 5-6 gündür spor artı diyet le kilo verme çabasındayım her sabah 2-3 yumurta yiyordum gün içerisinde de haşlanmış tavuk falan yiyordum ama artık isimlerini duyunca bile midem bulanıyor bu sabah 3 yumurtayı yiyemedim afedersiniz sürekli öğürdüm durdum midem bulanıyor 1.5 tanesini falan yedim atmak zorunda kaldım tavukta aynı şekilde olacak muhtemelen. Bana ne önerirsiniz isimlerini duyunca bile acayip oluyorum artık.

2. AYEMCHAMPİON

AYEMCHAMPİON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımlarınızı bekliyorum

3. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    onerım ogunlerıne lezzet katman ornegın acı sosla yumurta beyazı gayet lezzetlı oluyor kekık de ekleyebılırsın tavuga bıraz domates bıber eklemen ızgara yapman yemenı dahada kolaylastıracaktır

4. AYEMCHAMPİON

AYEMCHAMPİON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demin yemek yedim hocam 3 tane inegöl köfte ısıttım birde 2 domates biber ısıttım yedim tavukta ızgara yapacam ama yumurta her türlü denedim midem bulanıyor... kırmızı ete yönelecem bir süre

5. crixusHsn

crixusHsn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    eger yumurta yıyemıyorsan sabahları mutlaka cevız fıstık gıbı besınlerı eklemenı onerırım yaglı proteın kaynagıdır ama yaglar kalıtelıdır ve sabah ogunune ekleyecegınden bır problem olmaz yumurtanın yerını tutmasada hıc yoktan ıyıdır

6. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ben de tavuk yerken bir kere cidden kustum artik agzima suremiyorum yumurta da yiyemiyordum yumurta aki tozu aldim hem daha ucuza geliyor hem daha pratik tadi igtenc ama kafaya dikiyorum burnumu tikayip boyle bi cozum buldum

Sayfayı Paylaş