Yumurta & Protein Tozu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve TRmilitary tarafından 10 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sabahları yumurta haşlamaya üşeniyorum akşamları haşlayıp buzdolabına soyulmamış şekilde atsam bi sorun olurmu ? Besin değeri ıvır zıvır vs. kaybı gibi.

Birde protein tozunu antreman sonunda aldıkdan sonra kaç dk geçince yemek yemeliyiz.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Haşlanmış yumurta önerılmıyor trans yağa çevrılıyormuş tam bilen bırılerı yazar ama rafadan yıyın 1 dk kaynasın alın sudan ne çiğ ne tam pişmiş ortasında olsun hem tat oalrak guzel olur kaşıkla yersın soyma derdıde olmaz.

3. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haydaa o nerden çıktı gene.Bi arada yumurta kanser yapıyor yemeyin ölürsünüz diyorlardı.Ona bakılırsa akciğer doktoru sigara içme der doktor önlüğünün cebinde marlbora olur :D

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Ben kaynamaya başladıktan 8 dakika sonra alıyorum sudan. Bir açıklama gelirse iyi olur.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bahsettiğin şeyle alakası yok ercan hoca girerse foruma cevap verir böyle birşey konuşuluyordu haşlama tüketmediğim için fazla dikkate almamıştım konuyu bulamıyorum heldic banlanmasa yazardı :)

Son düzenleme: 10 Şubat 2012
  6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Pişirme oranıyla alakalı bir durum ne çok fazla pişirilmeli nede çok az "kayısı" dediğimiz orta derecede pişirilmesi önerilmiş. Burada süreye pek takılmamak lazım ateşin gücüne göre daha kısa veya daha uzun pişme süresi olabilir.

Sayfayı Paylaş