Yumurta ile sivilce sorunu..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Enes122 tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Enes122

Enes122 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadslar 1 bucuk aydir body yapiyorum hersey guzel gidiyo beslenmeme cok dikkat ediyorum falan ama bi sorun var sabahlari 2 yumurta beyazi 1 butun yiyordum ama yuzumde inanilmaz bir sekilde sivilce artisi basladi bende yumurtayi birakmaya karar verdim onun yerini tutabilicek bir besin onerebilirmisiniz ? Acil yardim...

2. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Ton balığı, tavuk göğsü olabilir ya da pratik olsun diyorsan peynire yüklen derim. Yaşın kaç bu arada?

3. Enes122

Enes122 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    17 yasindayim ergenlik sivilceleri biliyorum ama yumurta inanilmaz bir artis gostertiyo birakmaktan baska bir yolum yok yani .Zaten tavuk gogsu hergun duzenli olarak yiyorm peynirde kahvaltimda mevcut.

4. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Ben de aynı sorunu yaşamıştım senin yaşındayken ama vücudum bir süre sonra alıştı ve aşırı reaksiyon göstermemeye başladı. Tamamen bırakma günde en az 2 tane yumurta ye yine de, ilerleyen süreçte bir problem yaşamazsın.

5. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    Alerjin var demek ki.Kimilerinde kollarda benek benek lekeler kimilerinde fazla proteinden dolayı sivilceler çıkabiliyor.Alerji testleri yapan yerler oluyor.Dünya nüfusunun %34 ünde yumurta alerjisi olduğu testin içeriğinde okumuştum.

Sayfayı Paylaş