Yumurta (egg) Protein tozu kullanımı (Yardım)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BaLy0z tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Kopurme biraz yapıyordu ama öyle aman aman degil,casein kadar.Ben asla tr de amerikadaki ürünlerinin bire bir olduguna inanmadım zaten yurtdısına cıktıktan sonra farkı anladım.Ayrıca cok bilinen bir siteden arginine söylemiştim cok özür diliyorum resmen sperm vardı icinde bu kadar korkunc bir koku hatırlamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

BaLy0z bunu beğendi.
  2. BaLy0z

BaLy0z Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Doğrudur. Benim ürünüm kesinlikle bozuk bakın fotosunu paylaşıyorum sizlere. Ne yapmalıyım sizce? şikayetçi olmak istiyrm. önce kendi baska bi labaratuvarda analiz yaptrıcam kendim. Daha sonra gıda ve tarım bakanlıgna şikayet edicem. Dogrumu düşünüyorum? Tavsiylerinizi bekliyorum.
    Bakın tozun shaker ile karıstıktan sonraki hali !

Ekli Dosyalar:

3. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bi bozukluk var böyle birşey olmuyordu çünkü.Ya formulü degistirdiler,ya yazan formul fake,yada ürün bozuk kullanım tarihi degisitirilmiş..Geçmiş olsun :(

BaLy0z bunu beğendi.
  4. BaLy0z

BaLy0z Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen kesinlikle bozuk. Ürünlerinin gıda ve tarım bakanlıgından onaylı oldugunu soyluyorlar. analizini kendim yaptırıcam. onların başını agrıtıcam. Aldıgım site türkiyede toz konusundan en çok tercih edilen sitelerden birisi.

5. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar ne yaptiniz analizi yaptirdiniz mi ? Siteyi de aciklasaniz burdan olmasa da mesaj olarak bizde ona gore alisverislerimizi yapalim

6. BaLy0z

BaLy0z Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Ürüne analiz yaptırmadım. çünkü analiz 300 tl gibi birşey tutuyordu. Değmez dedim. Siteyi söylemem dogru olmaz. Sitenin bozuk ürün sattıgını düşünmüyorum ancak bana o öyle denk geldi. Benim kızdıgım ürünün bozuk oldugunu kabul etmemeleri. Daha sonra başka bi ürün de aldım o siteden. Suan sıkıntı yok. Ama şans işte bana denk geldi..

7. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    ben de dymatie elite egg almıştım. amazondaki (amazon . com) yorumları çok çok kötü zaten. 40 türlü şekilde denedim blender da çevirdim ocakta pişridim fırına pişirdim. pişirince bildiğiniz lastik oluyor zaten çiğnemiyor bile, çöpe gitti hepsi. pişirmeden ASLA karışmıyor hiçbirşeyle. rezalet bir üründü. tadı evet ekşimsi tuzlumsu bir çikolata tadı ama yumurta sonuçta diye tadını önemsemedim ama toz kullanılmıyor ki kesinlikle. scitec egg pro nasıldır arkadaşlar kullananlar var mı? ben laktoz hassasiyetimden dolayı egg protein tercih etmeye çabalıyorum ama malesef sonuç alamadım dymatize den.

8. burak35ksk

burak35ksk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Scitec egg pro bilindik bir siteden aldım pro*****7 den , tadı iğrenç aşırı derecede köpürüyor. Aç ve tok kullandım her iki durumdada zehirlenmiş gibi belirtiler oldu ve günlerce ishal ve mide bulantısı yaşadım. Siteye telefonla bilgi verdim numune istediler bende ürününün tamamını yolladım. tabi kendi ürünlerine toz kondurmadılar ürünümüz gayet normal dediler ve ürünü geri yollayıp yardımcı olmadılar. Buradan arkadaşlara tavsiyem ürün alacakları siteleri ve markaları iyi seçmeleri .

TIME bunu beğendi.
  9. Erberkovic

Erberkovic Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İSTANBUL-BOLU
    Site ile bi ilgisi yok kardeşim, hepsi kapalı ürün zaten;ithal. Bende yeni aldım ama çok pişmanım, karışmıyor,karışsın diye iyice sallayınca köpükten içilmiyor ve mide bulantısı cabası..

10. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Birebir aynı şeyleri düşünüyorum :) Yukarıda arkadaş bozuk demiş ama maalesef bozuk değil bende de durum aynı. Ben shakerda içemedim, su şişesinde çalkaladım yarısı köpük oldu. Tadını hatırlamıyorum çünkü nefes almadan diktim. Güzel olmadığı kesin. Gerçi ağız tadı için tüketmiyoruz, ben alırken daha kötüsüne hazırlamıştım kendimi :D

Erberkovic bunu beğendi.
  11. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Beyler en iyisi yumurtayı haşlayıp yemek kendi kendinize iş çıkarmışsınız :D

12. langonatürk

langonatürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    recep
    Yer:
    balıkesir/akçay
    merhaba arkadaşlar egg yumurta proteini saf olarak ülkemizde üretimi vardır %100 yerli %100 naturel 1 kg 'da 255-265 adet yumurta akı vardır kullandığınız başka aromalı bir protein varsa ikisini karıştırarak içebilirsiniz, isterseniz krep yapın yoğurtla yiyilebilir meyve suyuyla içilebilir ürün pastörizedir ve ısıl işlemden geçmiştir içerisinde hiçbir katkı yokdur egg yumurta akı tozunu aşağıdaki linkden satın alabilirsiniz saygılarımla.

http://www.sanalpazar.com/yumurta-aki-tozu-lick-1-kg-75-tl-super-fiyat../i-48742999

Sayfayı Paylaş