Yumurta aki Tozu hk.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yusuf1964 tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Yusuf1964

Yusuf1964 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir yila yakin sabah aksam yumurtanin akini kati halde yiyorum,yaptigim arastirmalar dogrultusunda yumurta akinin tozu piyasada tarim bakanligi onayli satiliyor ve aldim nekadar fayda saglar bilmiyorum konu hk, bilgisi olan ltf. yazsin.

2. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Abicim ben de alicam ancak toptan satis mevcut nette 20 25 kglik paketler halinde sen nerden aldin?metro migros gibi marketlerde bulunuyor mu ? Arastirdiklarim sonucunda sana diyebilcegim bildigimiz yumurta beyazinin kurutulmus hali 1 olcek toz 7 olcek su katinca bildigin yumurta yumurta beyazi oluyor deniyor hatta egg protein diye sayilan markali urunlerin scitecinki gibi bu oldugu deniyor...umarim yardimci olmustur

3. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    rich piana'nın bi videosu var bulursam eklerim, '' hiç bi supplement gerçek gıda yerine geçemez ve geçemeyecek '' mottolu. bu zaten tabii ki bildiğimiz bir şey. açıkcası ben de olumlu bakmıyorum, whey spor sonrası veya öncesi hayat kurtarır, onun haricinde ek gıdalara bu kadar yüklenmemek gerek. yumurtayı da doğal alalım dimi ama. şimdi 100 de 100 sığır eti tozlar çıktı mesela, onlara da itibar etmiyorum. itibar etmiyorum derken kesinlikle, zararlı ya da önermiyorum demiyorum tabii ki ama gerçek gıdanın yerine konmamalı diyorum.

4. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yumueta beyazi yerken kusuyorum artik hic yiyememektense tozunu icmek iyidir bence ama kesinlikle haklisin besin olarak alabilmek daha iyidir tabiki alabilene...

Helldorad0 bunu beğendi.
  5. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    piyasada dymatize veya scitec egg protein var şu anda. bu ürünleri kullananlar yorum yapabilirler mi, başlıkları da yok proteinler bölümünde.

Sayfayı Paylaş