Yumuşak vücut sorunu. lütfen yardım edin!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xuqa tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Xuqa

Xuqa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar. Benim şöyle bir problemim var: bütün vücudum yumuşacık. Yaklasik 1 senedir fitnessla ilgileniyorum. Eski halime gore bayağı gelişme kaydettim. 1 sene önce de aynıydı hala aynı bu yumuşaklık durunu.

Ama genel görüntü çok değişti eskisine gore cok daha iyiyim. Uzaktan bakınca sıkıntı yok ama dokundugum zaman butun vucudum aynen şu videodaki gibi

Bu ben değilim ama tipatip ayni yumusaklik sorunu bende var. Ne yapmam lazim?

Benimki bu adaminki kadar fazla degil. Bu adaminki 1den 10 a kadar derecelendirirsek, 8 ise benim durumum 6 larda diyebilirim.

Bacaklar cok rahatsız edici. Ozellikle ic kisimlar ve kalcalar. 1 senedir hic atlamadim bacak antrenmanimi... 60 kg ile squat yapiyorum su an. Leg extension, deadlift vs hep programımda vardi..ama bu sarkiklik tum vucudumda hic duzelmedi. Sadece guclendigimi soyleyebilirim

not:gobegim bu adamınkinden cok daha sarkık....

Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  2. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    başkan büyük ihtimal yağlisin aynı benim gibi :) yağ oranını dahada düşürmen gerekecek

3. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    HIIT antremanları yapmalısın haftada 3 veya 4 gün kalan günlerde kas çalışmalarına devam etmelisin 1 gün dinlenebilirsin. En az 2 3 ay uygula az yağlı ürünler tüket mümkünse ekmeği 1 aylığına kes farkı görürsün.

4. SAFKANNN

SAFKANNN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Cok yaglı olabılırsın değilsende vicuda şeker alımı tum vucuda dokunuldugunda yumusaklık hıssı verır 2- 3 hafta sekerı kes bır bak kendıne kendındekı sertlesmeyı farkedıceksın

5. Xuqa

Xuqa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım sorun o değil hocam... 1.5 yıldır şekerli hiç birşey kullanmıyorum. 0 şeker....

Sayfayı Paylaş