Yumruk kullanmadan en mükkemmel dövüş stili??

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve charisma4x4 tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. charisma4x4

charisma4x4 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederım :)muaytaı ılgmı cekıo arkadasmznda dedgı gbı dız ve drsek cok saglam darbeler olustrablr. furkan arkdsmnda teakwndo ıle ılglı vdeolar gsel bu ıkı sporuda arastrcam . ve sonucu şöle bsey yabcm;
    muay taı+teakvndo+coooook fazlada wreslıng :) elımın ıylesmesnı ıple cekıormm agrlk kaldrablmesı ıcn nrdyse hrgn dua edıorm ıns 11 kasmda cktgı gunun haftası body e de baslayb gucume guc katablrm. helekı b 2 ay sora b ınsn yuzne yumrk sallıyablrsem ve elım saglam ckarsa ne mtlu bnaX..D ama cesartm cok eksık suan aranzda motıvasyonu saglıyablcek vdeo muzk veya onun gbı bse oneren varmı??:eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:20 ----------

mınder veya tromboln malesef yok:(( bska b seklde egtmzmym kendmı köpru vesaıre????:( we ınsallh 1-2 ay sora yumrk atblrm hyper_

2. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    Bu konu yoruma açık olabilir ama deneyimler gösterdiki sokakta en etkili dövüş BOKS. Yumruk az kullanacam veya yumruk kullanmadan sokakta baş etmek isitiyorum diyenlere de WING TSUN.
    Bu konuda sabahlara kadar tartışabilirim. Kendini savunma sporunu bizzat yapıyorum. Sokak deneyimim ve genel deneyimim oldukça yüksek. Tekrar söylüyorum, ringte dövüşmek için değil, sokakta dövüşmek için en ideali boks sonrada wing tsun.

Sokakta kavgalar 2 dakika sürer en fazla. Tekme atarsan ve ayağını kaptırırsan nakavt olursun yere düşerisn. Boks iyi bilirsen yumruk gücün de fazla olur. 3-5 yumrukla kavga biter. evli evine köylü köyüne. Yok kardaşım ben boksla iş yapmam dersen, wing tsun yaparsın hızlıca adamı etkisiz hale getirirsin. Hassas noktasına dokanır ve adamı betona halı gibi serersin.

charisma4x4 bunu beğendi.
  3. derkrieger

derkrieger Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sık sık meşgul olurum. yazar-çizerim
    Yer:
    Ankara, Afyon, Viyana ve diğer yerler...
    yumruk kullanmadan WTyi nasıl yapıyorsun Blackfalsh üstadım?
    Mümkün mü böyle bir şey?
    Nerede WT öğreniyorsun sen?
    Ben daha önce Avcı ve Ebmas'da WT yaptım (ve EWTOda da), toplam 4 yıl boyunca. Yumruksuz WT olmaz, OLAMAZ !!!!

Boks konusunda ise %1000 haklısın, katılıyorum.

4. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Köprü işine yarayabilir .Ama benden sana tavsiye maymun taklası atmayı öğren elini koyarak geri takla ama bunu ilk başlarda yana doğru at tam geriye atman zor .Yinede yastık gibi birşey bul düşma olasılığın çok yüksek.

http://www.acrorun.com/tr/index.php...p-the-easiest-safe-way-free-running-tutorial/ belki işine yarar kolay gelsinkafa_

charisma4x4 bunu beğendi.
  5. charisma4x4

charisma4x4 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    harka hyper_ tab brz yere yapsmaktan korkuyormXD

6. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 ay tae kwon do yaptım ayagımı hıc kullanamayan ben suanda ayakla yapamadıgım hıc bır hareket yok 360 dan felan bahsetmıyorum tabii...

7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Boika değil o URİ BOYKA artizlik dövüştür onun dövüştüğü yani bi nevi gösteri

8. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    uri boyka nın dövüş stil(lerini) sonunda buldum adam kickboks,jujutsu,taekwondo,aikido,wing tsun da karakuşak sahibiymiş

9. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaptıktan sonra hepsi güzeldir ama benim önerim karetedir

10. yolcu02