Yumruk Gücünü Arttırmak için ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BjK19 tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BjK19

BjK19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 1.74 kilom:60 15 yaşındayım yumruklarım güçlü olsun istiyorum sizce ne yapmalıyım? yazın boksa gitmeyi düşünüyorum sizce boksun faydası olur mu?:D

2. Maykim

Maykim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    biraz kilo al yumruklarının ağırlığı artsın o zaman güçlü olur

3. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yumrukların hızını arttırmak için genelde Dumbell ile yumruk çalışılır. Yumruk gücünü arttırmak istiyorsan yumruk üzeri şınavda çekebilirsin.Fakat kum torbasına vurmanın yerini hiç biri tutamaz tabi bilinçli bir şekilde çalışırsan.Yazın boksa gitmeyi düşünüyorsun kısmına gelince boks değilde. Kickboks yada boks ve kickboksun tüm harfaketlerinin bulunduğu MuayThai dövüş sanatını tavsiye ederim.İlla boks yapmak istiyorum dersen umarım istediğin hedefe ulaşırsın.

BjK19 bunu beğendi.
  4. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Benim düşüncem Boks değil MMA olabilir biraz araştırırsan seninde hoşuna gidebilecek bi dövüş sanatı.
    Yumrukların ise çözüm : Dumble ile yumruklarının hızını arttırman,Kum Torbası ile vuruş çalışman,bide unutma kum torbası ile çalışacaksan bi uzmandan destek al birçok arkadaşım kum torbası yüzünden sakatlandı.
    Yaşın daha 15 erkenden başlaman yararına olucaktır
    . thums:

BjK19 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş