yumruk şişliği

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Naughty Boy tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Naughty Boy

Naughty Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamun aleyküm abilerim forumda biraz araştırma yaptım ama emin olamadım bide ben sorayım dedim. bugün duvara sağlam son gücümle bi aparkat yumruk attım ve yumruk yaptığımda çıkan yüzük parmağın kemiğinin derisi soyuldu aradan 2 saat geçti ve fark ettimki bu kemik neredeyse ceviz büyüklüğünde şişti bir acı ve ağrı yok ama kırık-çatlak olabiliceğini düşünüyorum burda bilgili abilerden bilgi almak isterim sizce bi doktor kontrolüne gitmelimiyim

2. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kırık-cıkık olayı başıma çok geldi sana tavsiyem eğer herhangi bir şişlik varsa muhakkak bir doktora gözük.

Not: Ağrı olmadığı için kırık olcağını zannetmiyorum.

3. Naughty Boy

Naughty Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi boşu boşunada gitmek istemediğim için işi bilenlerden bi yardım alıyım dedim teşekkürler

4. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    İstersen 1-2 gün bekle baktın şişlik inmemiş gidersin doktora.

5. Naughty Boy

Naughty Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır abi öyle yapıcam

6. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    o gördüğün şişlik yüzük parmağına hareket kabiliyeti veren tendonun zedelenmesidir.

kemiğinde sorun yok. ancak elini dediğim gibi incelersen sorunu daha iyi anlarsın hangi elinle yumruk attıysam diğer eline al sanki bir başkasının elini almış gibi.
    orta parmağın ve baş parçağınla elinin üst kısmından başlayan tendondan zedelenmenin olduğu yere kadar devam et ağrı hissi alğın yer zedelen yerdir. tendonun iyileşmesi 1 ayı bulacağını sana söyleyebilirim tabiki bu durum zedelenme ile orantılı..

Sayfayı Paylaş