yulaf ???

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve devilemre tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar marketlerde bu yulaf ezmesi zayıflatıcı gevreklerin yanında satılıyo ben kilo almak için tüketiyorum yulaf ezmesini sonuçta karbonhidrat bakımından zengin bi besin fakat kasiyerde bu gün sen zayıflamak için mi bunu yiyosun dedi kafam karıştı çünki kilo almak için genelde pilav makarna öneriyolar vbve bunlarda karbonhidrat bakımından zengin peki yulaf neden karbonhidrat bakımından zengin olmasına rağman zayıflacı reyonunda

2. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zayıflatıcı demeyelim de diyet ürünleri reyonunda diyelim , kilo almak içinde diyet yapılıyor diye biliyorum , bu sebepten olabilir bence .

3. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    peki ben kilo almak istiyorum bu ürünü kullanıyorum bu ürün beni zayıflatır mı düzenli sporda yapıyorum

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo almak icin alman gereken karboyu biliyorsan ve aliyorsan zayiflatmaz merak etme,tok tuttugu icin insanlar zayiflarken kullaniyor hemde yavas sindirildigi icin saglik kilo alip veriyosun

5. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürünün ne olduğu değil içerdiği besin değerleri önemlidir. Yulaf ezmesi de komplex karbonhidrat+protein bolca bulundurur. Kahvaltı için idealdir miktarı da önemlidir tabi :) Eti LifaLif yulaf ezmesi 100 gr da 12.6 gr protein 60.7 gr karbonhidrat 9.2 gr lif bulunuyor. İyi bir kombinasyon ile sağlam kahvaltı öğünü hazırlayabilirsin. :)

6. okan90

okan90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Zeytinburnu
    Bende kilo aldirmasi icin tuketiyorum. Öğün aralarında tüketiyorm kaliteli protein ve yüksek karbonhidrat değeri olduğu için faydalı. Ayrica yulafa karıştırdığım fındık badem kaju kuru meyveler ile tadi daha lezzetli oluyor tavsiye ederim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş