yulaf ezmesini tüketemeyenler için alternatif

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bozkurtnail tarafından 23 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bozkurtnail

bozkurtnail Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    daha önceki mesajlarımdada belirttiğim gibi beslenme konusunda az buçuk bilgim var daha önceki sporcu geçmişimden ötürü. fakat BFTR de yeni sayılırım . forumu sürekli inceliyorum aynı bilgileri tekrar paylaşmak istemem. kusurumuz varsa affola.

öncelikle belirtmek isterimki yulaf ezmesi bazı arkadaşlar için dayanılmaz bir hal alabiliyoduh tıpkı benım gibi. thums:
    kendim uyguladığım bir tafiri paylasmak isterim.

kullanacağımız ölçüde yulaf ezmesını rondo dan geçirip toz halini almasını sağladıktan sonra istediğiniz ölçüde yoğurt ufak doğranmış kuru kayısı, siyah kuru üzüm ve biraz tadını değiştirmesi açısından az miktarda bal . bütün bunları elinize ne geçerse artık karıştırıyoruz ;) vee afiyet olsuun. yulafın kötü odunsu tadını almayacağınız iyi bir tarif sanırım . en azından bana göre thums:

2. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Ben suda lapa olana kadar kaynatıyordum ozamanlar midem inanılmaz bulanıyordu. Önceden doğa marka kullanıyordum ama onlar da kavurarak piyasaya sunuyorlar sanki :S Son olarak etinin lifalifi kullanmaya basladım. 100gr yulafa 1 muz 1-2 bardak süt ve 1 kaşık da üzüm pekmezi döküp karıştırıyorum.

3. bozkurtnail

bozkurtnail Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bende eti lifalif kullanıyorum.ayrıca senın tarifinde iyiymiş herkesin zevkine gore tabi :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yulaf-yemenin-kolay-ekli-t7725.html?p=181493

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş