yulaf ezmesi hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve droxia tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yulaf ezmesini robottan çekip toz haline getirip süt ile karıştırıp kullansak besin değerlerinde bi kayıp olurmu acaba eğer bi kayıp olmazsa böyle tüketmek istiyorum yerken çok zorlanıyorum çünkü

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Hayır kardeşim neden olsun. Ekmeği lokma lokma yediğinde yada ısırıp yediğinde bi fark oluyor mu ? Bede öyle yiyiorum hatta rondoda çekip,üstüne muz ve süt ekliyorum mis gibi oluyor :)

3. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sorun şu rondom yok ama demokraside çareler tükenmez bıçakla toz haline gelene kadar doğruyorum :D not:aşçıyım :D

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yulaf hiçbir şekilde gitmiyor her hali sıkıntı . en son blender da 100 gram yulaf 1 tatlı kaşığı kahve duruma göre tarçın atıp hazırladıktan sonra her ne kadar ufalsada toz gibi olmuyor . 50 gram yulaf 200 ml süt ile karıştırıp içmeyi denedim içtim . genede çok kötü :) besin değerleride oynamaz öle düşünüyorum.

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Yulaf ezmesini çok lezzetli kılan bir tarifim var bu hafta içinde siteye yükleyeceğim. Tabi bulk yapanlar için.

Kontrol35 bunu beğendi.
  6. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Konuya Etiketler misin :) denemediğim yöntem kalmadı 2 kaşık tan fazlasını yiyemiyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elite35 bunu beğendi.
  7. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yulaf+sut+muz+findik+bebe buskivisi bunlari goz karari belirli oranlarda robottan gecir harika bir icecek oluyor kalori degeride cok yuksek.

8. Birds

Birds Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    güzel bir tarif bana da lazım ama GERÇEKTEN güzel olacak. yulafı toz haline getirdim muz ve süt kattım karıştırdım ve iğrenç bir tat oldu. yulaf, süt, muz, fındık, bebe buskivisi bunları blender da geçirsem gerçekten tadı nasıl oluyor ? içilebilir bir tat mı oluyor yoksa güzel bir tat mı, burası önemli çünkü. her gün içeceğim şeyin güzel olmasını isterim boşuna eziyet çekmek istemiyorum :D

Aykut Can bunu beğendi.
  9. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Guzel icilebilir bir tadi oluyor kilo almayada yardimci yulaf+findik+bebe biskivisi karistir toz haline gelsin sonra muz at oyle karistir puding gibi kivama gelecek en son goz karari sut koyarsin icilebilir kivama gelecek sekilde 10 numara karisim oluyor :)

10. Birds

Birds Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    yulaf süt ile karışmıyor, bardağın altında birikiyor yulaflar. böyle yaparsakta birikiyor mu yine ? bir de bu karışımı buzdolabında kaç gün saklayabiliriz ? her gün bununla uğraşılmaz çünkü :D

Erkin23 bunu beğendi.
  11. EFE_57

EFE_57 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Gayet guzel karisiyor dedigim sirada yaparsan. Hic bekletmeyi denemedim direk yapip iciyorum. Tahminimce bekletirsen dibine cokebilir.

12. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Abi yumurta akını çiğ yutan adamlarız biz ne yesem ağız tadıma uygun geliyor artık :D

Sayfayı Paylaş