Yuksek ates ve kilo alimi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Barkın Yılmaz tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Barkın Yılmaz

Barkın Yılmaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba 6 ayda 60 kilo verdim bu zamana kadar hicbir sikinti yoktu 2 gun once asiri yuksek atesim cikti 41 42 lere suanda hastaligim devam ediyor hasta olmadan 66.5 kiloya dusmustum halimden memnundum ama 2 gunde yaklasik 2.5 kg aldim bu neden kaynaklanir beslenmemde degisiklik olmadi ayni gidalari ve kaloriyi tuketiyorum lutfen acil yardim edin 42 derece atesten daha cok mahvediyor verdigim 60 kilomun 2 3 unu geri almak tesekkurler boy 182 yas 18

2. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle geçmiş olsun. Kullandığın ilaçlar su tutuyor olabilir ama o ateşle su kaybediyor olman gerekli. 2 günde 2.5kg almanın imkanı yok bence endişelenmen gereken konu 42 derece olan ateşin. Kilo'yu salla gitsin nasıl 60 kilo verdiysen 2-3 kiloyu da verirsin ki sağlığına kavuşunca normale döndüğünü fark edeceksin. Bu arada 6 ayda 60 kg çok ciddi bir rakam bence genel bir doktor kontrolünden geçmende fayda var , kan değerlerine baktır. Ateşinin geldiği noktalar çok kritik , ciddi bir problemin habercisi olabilir.

Barkın Yılmaz bunu beğendi.
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yahu önce bi iyileşseydin. Bizimle konuşacağın bir şey yok.

Doktor kontrolünde ol, hastalığın neydi, ne tedavi oldun, geçti mi, o hastalık başka şeyleri tetikledi mi, onun tedavisi için ne gerekli. Bunların cevaplarını doktor verecek, önce bunların cevaplarını öğrenmelisin.

Barkın Yılmaz ve Kardanadam88 bunu beğendi.
  4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Boyunda uzunmus. Ayda 10kilo vermek icin baya baya dusuk kalorili beslenmen gerekiyor. Gunde 2300 kalori eksigi yapiyor. Yani yemek yememissin. Bunu kara duzen bir djyetle yaptiysan fena.

Vucudun hayatta kalmak icin kaslari yikmis ve bagisiklik sistemini zayiflatmistir.

2 gunde 2.5kg olcum hatasi olabilir yada vucudundaki su orani artmistir. Bu kadar kisa surede kilo alinmaz.

Ama dikkatli ol. Yaptigin sey dogru degil.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barkın Yılmaz bunu beğendi.
  5. Barkın Yılmaz

Barkın Yılmaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Haftada 4 gun spora gittim hic aksatmadim 3 4 saat suruyodu bi gunde cok az kalorili beslenmedim makro degerleri tutturdum ve baya kaslandim kas kaybinin aksine 3 4 kilo kas aldim bugune kadarda pek hasta olmadim neyse sorun tuz tuketimimdeymis hassas teraziyle tukkettigim tuza baktim 29 gram cikti normal insanlar icin 5.5 grammis vucut su tutmus bugun itibariyle 2.5 kilomun hepsini verdim ilginize tesekkurler

Sayfayı Paylaş