Youtube kendi kendine pencere açıyor yardım lütfen !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve wallcroft9'69 tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    arkadaşlar direk anlatayım pc'de herhangi birşey yaparken youtube "adidas by stella mccartney " adlı bir videosunu yeni pencere de açıyor bunun nedeni herhangi bir virüs olabilir mi trojan falan mı yedim acaba aynı sorunu yaşayanlar veya hakkında bilgisi olanlar yardım ederlerse sevinirim bir pencere için de format atmak pek mantıklı gelmiyor bilemiyorum..

teşekkürler

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Chrome veya mozilla tarzı tarayıcılar kullanıyorsan bazen videoları pop-up olarak görüyor, farklı bir sayfada açıyor.
    Ama herşey için böyleyse seçeneklere biraz göz at.

3. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    ben mozilla kullanıyorum ama zaten sık da olmuyor çok nadir ve explorer sayfasından açıyor nedense

4. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sorun bendede var youtube downloeder kurduktan sonra olustu bende choreme kullanıyorum ama arada exp sapıtıyor çözümü bulursak burada paylasalım

5. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Selam, bilgisayarında bir zararlı türü mevcut. Anti-virüs programı yükleyip temizle istersen.

6. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Pop up blocker kullanmayı dene istersen istenmeyen pencereleri engeller hem.Bir de explorer yerine mozillayı tercih ediyorum ben.

7. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    antivirüs taramasında birşey çıkmıyor sanırım arkadaşınkide aynı pencere eng gelince oda zaten diğer tarayıcıları kullanırken açılıyor bu adidas reklamı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:00 ----------

önce sistem geri yüklemeyi kapat.

sonra şu klasörlerde ne var ne yoksa hepsini sil.

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Cookies

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Temporary Internet Files

ardından da tüm bilgisayarı bir anti virüs programı (kaspersky/eset) ile tara

çalıştır a msconfig yaz açılan pencerede başlatma başlığı altında taskbar işaretliyse işareti kaldır

http://www.tamindir.com/girilmez-beta/ bu programı indir kur açılmasını istemediğin siteyi yaz

çesitli sitelerden bulabildiğim bilgiler bunlar sanırım bunlardan biri olur

Sayfayı Paylaş