1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yorumlarmisiniz... 3.5 ay Body'den sonra... oncesi ve sonrasi resimleri

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ripped'n Furious tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 22 agustos 2007'den bugune kadar olan calismami yorumlarmisiniz... yasim 23 Boyum 1.81. basladigim zaman 67 kiloydum simdi 73.5-74 kilo civarindayim. hedefim 80kg olmak. gogus ve kollari buyutmek istiyorum en cok.

ilk resim (deniz kiyisindaki olan) body'ye baslamadan cekildi digerleri webcam ile cekilmis yeni olanlar.
    yorumlarinizi bekliyorum. sizce 3.5 ayda 6-6.5 kilo iyimidir ??? tavsiyelerinizi ve onerilerinizi nelerdir ?

buarada su andaki programim sole

1.gun: chest/triceps/abs
    2.gun: back/biceps/abs
    3.gun:shoulders/legs/abs
    4.gun:eek:ff veya sadece cardio

cycle'a tekrar bastan devam...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 5 Aralık 2007
  2. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    bence gayet güzel,bi de görünen o ki,yağsız şekilde kilo almışsın,gayet başarılı kilolara göre,yağlanmadan büyümeye çalış,kilo alacam diye abur cubur yeme,az olsun ama öz olsun...
    çalışma programı ile ilgili çok başlık var forumda.onları incelersen değişik metodlar,pif noktaları görebilirsin.
    bu çalışma programını ara vermeden uyguluyosan çok yanlış derim başka bişey demem...
    haftada 4 veya 5 günü geçmemeye çalış,bence 4 idealdir

3. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler ammun.... evet ben yedigime ictigime dikkat ediyorum aburcubur fast food tarzi seyleri agzima koymuyorum hic. bol tavuk, et, sut urunleri, meyve, protein barlari (gunde 4'e kadar cikiyo bazen) ve kepekli hamur isleri tarzi seylere yukleniyorum. daha fazla kilo almak istiyorum ama karin kaslarini ve damarlari kaybetmek istemiyorum biraz yavas oluyo ama sanirim basariyorum bunu. birde istah arttirici neler kullanbilirim ? bazi gunler istahim kesiliyo aldigim efedrin astim ilaclari yuzunden onlarda kalori yakiyo baya..

programa gelince haftada 5 gun yapiyorum 2 gun dinleniyorum. iyi mi cokmu ? body hemen sonra whey ile creatin basiyorum.

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Vücudun gayet güzel sıkı görünüyor özelliklede karın bölgesi güzel duruyor,gögüse biraz daha ağırlık verebilirsin, yalnız Öncelikle suplement olarak Gainer öneririm, Creatinide "bana göre" idmandan önce almanda fayda var, çünkü antrenmanda daha ağır girmene ve maksimum performans göstermene faydası olacağından benim tavsiyem o şekildedir+Bir miktar creatini set aralarındada kullabilirsin. Saygılar.........

5. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 2den fazla gogus/tricep calistirmayin diyo benim body salonundaki antrenorler bu dogrumu arkadaslar yoksa goguse agirlik vermek icin 2-3 gunde bir agir bench basmalimiyim ???

Gainerlari denedim pek bi ise yaramadilar gibi.. daha dogrusu kutusuna 40-50 dolar verip resmen toz seker aliyorsunuz bence degmez diye dusnuyorum...Muscletech'in MassTech gainerini aldim midemi cok fena yapiyo benim yutmakta zorlaniyorum o kati shakeleri.... gainer yerine mercimege nohuta veya makarnaya yuklenmek daha iyi olmazmi ????

6. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşım,haftada 2 gün aynı adeleyi çalıştırmak senin bu sporu ne için yaptığına ve ne zamandır yaptığına bağlıdır.Zayıfsan ve ölçü almak istiyorsan haftada 1 kez çalıştırsan o adeleyi yeter...

7. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Mesajında gainerlardan falan bahsetmişsin, eğer zayıfsan vede ölçü almak istiyorsan haftada bir kez o adeleyi çalıştırman yeterlidir. Gelelim suplemente; Yalnızca Gainera bırakmamak lazım işi, suplementlerden mucizevi işlemler beklememek gerekli, biliyoruzki onlar sadece yardımcı,
    Gelişme, senin Beslenmen+Antrenman programınla doğru orantılıdır, Tabi moral motivasyonda çok önemli, Bu konuda sitede çok makaleler var arama yapıp bir göz atabilirsin..
    Saygılar.......

8. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Gerektiği kadar...

Bu arada, Suplement kullanımıda süreklilik gerektiren bir iş,1-2 kez kullanmanın pek bir faydası olacağını düşünmüyorum,,

Dip not; Site yöneticileri ve arkadaşlar, mesajlarda yanlışlıkla bazı hatalar yaptım, Kusuruma bakmayın lütfen,,Teşekkürler......

9. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    karın kaslarıı güseLL ;) başarılarr!!!

10. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anabolic Extreme firmasinin Hyperdrol/MassFX stackini kullaniyorum 1 hafta filan oldu Benchim asagi yukari 10 kg kadar artti basladiktan beri. sanirim prohormone icidriyo bu haplar vucuda girince testatstrone uretimini hizlandiriyo. birde SUPERDROL isimli bir hap duydum gene ayni firmadan bu hapi kullanan oldumu hic ???

www.anabolicx.com

11. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada sormayi unuttum sizce yukaridaki resimlerdeki tahmini vucut yagi oranim nedir sizce ? bizim salondaki bi kac eleman sen %5-8 arasinda filansin dediler. ayrica nasil dogru olarak olcturebilirm bu orani ben?

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  13. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "Hyperdrol/MassFX" Kullandığın bu ürünü daha önce duymadım, ürünün besin değerlerinide eklersen sitedeki hocalarımız ve bu konu hakkındaki bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olacaktır.Sitede arama yapıpta bakabilirsin, belkide daha önce bahsedilmiştir.
    Yağ oranını ölçtürmek için Tahlil yaptırmanda fayda var, dış görünüş yanıltıcı olabilir, bence en doğru seçim tahlildirthums:
    Saygılar........

14. SexyBack

SexyBack Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    hocam biraz beslen ve kilo al bence...

15. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Sanirsam bunun herkes farkinda. Bunu soylemek yerine nasil kilo alacagi veya daha kaliteli beslenecegi hakkinda bilgi verseydiniz daha yararli olurdu sanirim.

Konuya donersek; dogal yollardan beslenmeyi seviyorsunuz bu gayet iyi birsey cogu kisinin supplemente hatta steroide "bagimli" oldugunu dusunursek. Fakat belli noktadan sonra dogal alinan besinler yeterli olmuyor ve takviye gerekiyor. Gainer denemissiniz ve verim alamadiginizi soylemissiniz. Masstech cogu kiside(tanidigim) ve bende oldukca iyi sonuclar verdi ciddi bir artis sagladi. Tadi guzel degil dogru ama zamanla alisiyorsunuz ve su/sut oranini biraz arttirirsaniz koyulugu cokda sorun olmuyor.
    Sahsi gorusum whey almak yarine protein degeri yuksek bir gainer alinabilinir.Bunun daha yararli olacagi kanisindayim.

Iyi calismalar.

16. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    mide oldukça hoş,keşke fotoğraflar aydınlık bi ortamda tüm vücudu rahat görebileceğimiz sekilde çekilseydi.. bence kardioyu çıkarıp vucudu birazdaha bölebilirsin çalısırken mesale bi gün sadece üst göğüs bi gün gögüs gibi bence biraz zayıf kalmış.. yağsız büyümek benımde hedefim ama çokta kastırma bence en azından bazı dönemler vermek üzere biraz yağlanılmalı bu sporda kütle ve güç için..

17. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Öncelikle bu işi bilenlere bırakmalıyız...

Pycantric, mesajımda kendi bildiklerimden bir parça öneride bulundum farkındaysan, vede kendisinin daha iyi bilen birisinden yani; Hocalarımız ve bu konularda kendini geliştirmiş diğer üye arkadaşlarımız'ın verdikleri bilginin daha faydalı olacağını düşünerekten Sitedeki bahsettiğimiz konu üzerindeki yazılan makalelere bakmasını tavsiye ettim. Zaten burasıda bir paylaşım yeri, biliyorsunki bu konulara bu bölümde fazla yer verilmiyor, burası sadece resim ekleme ve yorum yapma yeridir, ara sırada hocalarımız ve iyi bilen arkadaşlarımız bir kaç taktik veriyorlar.
    Saygılarımı sunuyorum.......

18. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Josef 1531 mesajim size degildi zaten alinti yaptigim arkadasin yorumu bana biraz gereksiz geldi onu belirtmek istedim.Tabi ki herkesin goruslerine saygiliyiz ama sadece laf olsun diye yazilmis gibi geldi .Bu benim kanaatim yanlis anlasilmasin.Konuyu dagittigim icin ozur dilerim.

19. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    snnkisi definasyon degil zayıflık :D

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kurallara uygun resimler hala eklenmediği için başlık kilitlenmiştir..

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş