Yorumlarinizi bekliyorum...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve beg80 tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. beg80

beg80 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    uploadfromtaptalk1429906058578.jpg
    Yasim 35 boy:1.77 kilo:61
    1 hafta oldu bb ye basliyali.Simdilik 4x6 kaldirabildigim kadar agir girip hizli bi sekilde bitiriyorum antremani.Haftada 2 gun ant 1 gun off seklinde.
    Beslenmem su sekilde,

Kahvalti:
    4 yumurta 2 adedini sarisiyla tuketiyorum
    Yulaf ezmesi+cornfleks+kuru uzum+badem,ceviz,findik+3 yemek kasigi pekmez ve y.yagli sutu karistirip yiyorum.

50_100 gr arasi lor peyniri.

Ara ogunlerim:
    Kuruyemis ve meyve yada ton baligi makarna.Fistik ezmesi.

Ana yemeklerde tavuk+makarna+biraz sebze yemeye calisiyorum bunlar degisebiliyor herzaman ayni seyleri yiyemedigim oluyor.

Antrenman oncesi:
    1 olcek gainer+4 ad aminoasit+4 ad bcaa+1 olcek creatine+yarim cay bardagi tahin.y.yagli sut veya su ile.

Antrenman sonrasi:
    1 olcek gainer+2 ad amino asit+2 ad bcaa+yarim cay bardagi tahin.

Yatmadan once:
    1 olcek gainer+yarim cay bardagi tahin+y,yagli sut.

Ilave etmem yada cikartmam gerekenler hakkinda yorumlarini bekliyorum.
    Tesekkur ederim...

BeG_G2'den şutladı.

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    başlayalı 1 hafta oldu anladım da kreatinle aminoyu sana kim önerdi kendin mi aldın ben sana beslenmeni düzeltmeni öneririm gainerle bu şekilde sağlıksız kilo almanı hiç önermem alıcaksan antreman öncesi veya sonrası almanı tavsiye ederim yatmadan öncede kesinlikle birşey tüketme.

beg80 bunu beğendi.
  3. beg80

beg80 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Amino ve bcaa yi hoca onerdi kreatini de kendim internetten arastirarak aldim.Tesekkur ederim yorumun icin.

BeG_G2'den şutladı.

4. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba yeni başlayan için bu kadar suplement fazla, neden bu kadar çok tahin ve fıstık ezmezi, bunlar yağlı yiyecekler, kahvaltıda iyi ama gün boyu çok ağır ve uygun değil.zaten yağı kuruyemişten alıyorsunuz. ayrıca daha fazla sebze ve diğr et ürünleri et ,balık vs almalısınız ve süt alacaksanız yağsız olanı tercih edin. bu beslenme tarzına devam ederseniz yağlanırsınız.kaloriyi hesap edin kilo almak istiyorsanız günlük harcamanızın üzerinde yaklaşık 400 kalori fazla alın buna gainerlar bile yeterli gelecektir.

beg80 bunu beğendi.
  5. beg80

beg80 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yagsiz sut uretilirken yuksek basincla kucuk deliklerden gecirilerek yagi ayrildigi icin kanserojen etki yapiyor diye bi yazi okumustum onun icin ve hazmetmesi kolay olsun diye y,yagli sut kullaniyorum.Tahine gelince gainer karbonhidrat agirlikli oldugu icin protein takviyesi olarak hoca onerdi.Yorumunuzu degerlendirecem bi hesaplama yapip kisitlamaya gidebilirim.tesekkur ederim yorumunuz icin...

BeG_G2'den şutladı.

Sayfayı Paylaş