Yorumlar ve Kardiyo Bilgisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cathedramae tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cathedramae

cathedramae Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar.

Arkadaşlar göğüslerim ve karnım hakkında problemlerim var. Göğüslerim bir türlü gelişmiyor. Millete bakıyorum baştan savma bench pressler inclinelar yaparak hacimli bir göğüse sahip oluyorlar ama ben bir çok ayrıntıya dikkat ederek hareketleri yapıyorum ama yeteri kadar iyi değiller.

Diğer sorun karnım. 1.76 boyunda 69 kiloyum. Bacaklarım ve kollarım yeteri kadar iyi, özellikle bacaklarımdaki tüm kasları sayabilirsiniz o kadar parçalı. Gelgelelim karın kaslarım antrenmandan sonra belli belirsiz gözüküyor. İçerde hacimli ve parçalı kaslar dokununca hissediliyor. Bunun için nasıl bir kardiyo yapmam gerekir, sadece koşmak yeterli midir?

Ayrıca sprinter'ım ve çok kalınlaşmak istemiyorum. Atletik bir vücut üzerine çalışıyorum. Pazartesiden itibaren ON Whey + Creatin + Scivation Xtend kullanmaya başlayacağım. Ayrıca yeni ve daha düzenli bir antrenman programı hazırladım. Tek bilgimin eksik olduğu yer kardiyo ne kadar nasıl yapmam gerektiği. Zaten ince bir vücut için çalışıyorum kardiyo yaparken daha da incelmekten korkuyorum. Fikir vermesi için şunu söyleyim: Kollarım şu an için 36.5 cm. 38cm hedefim, daha fazlasını istemiyorum.

http://b1303.hizliresim.com/17/9/kwuyr.jpg

http://b1303.hizliresim.com/17/9/kwv01.jpg

Son düzenleme: 9 Mart 2013
  2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce bu bölümde başlık açmak kurallarca yasaklanmıştır
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi zorunludur
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş