Yorumlarınızı bekliyorum...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onuravci56 tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. onuravci56

onuravci56 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba spora başlayalı 5 ay kadar bir süre oldu vücudumdaki değişiklikleri hissetmekteyim 59 kiloyla başlayıp karbonhidratlı protein takviyesi kullandım ve 7 kilo alarak 66 kiloya ulaştım.. Şimdi bir sorum olucak günlük rutin beslenme programımı yazacağım ve daha fazla kilo almam için yeterlimi veya eklemem gereken kısımlar varsa yardım almak istiyorum şimdiden teşekkürler ..Buda beslenme programım;
    Sabah kahvaltı : 1 bardak süt , 100 gr civarı yulaf , 1 muz : sütü ısıtıp yulafı lapa halinde yiyorum..

Öğle 13:00-14:00 civarı : 200 gr ızgarada tavuk göğüs yağsız , 1 tabak pilav + tam yağlı ayran..

Antremandan 45 dakika önce 1 bardak sade nescafe şekersiz..

16:00 veya 17:00 antreman...

Antreman sonrası 1 ölçek ( 25 gr pro.) whey protein + 250 gr yarım yağlı süte karıştırıp .. (takviyede karbonhidratsıza geçtim saf protein (O.N Gold standart whey )

19:00-20:00 civarı : 150 gr ızgarada tavuk göğüs yağsız , 1 tabak pilav + varsa mevsim salata

yatmadan önce 1 bardak yarım yağlı süt ...

Evet günlük beslenme programım bu şekilde , bu sporla ilgilenen arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum...

kg : 66
    boy : 178

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş