1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve galois91 tarafından 1 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Merhaba Arkadaşlar;
    Adım Ali, yaşım 32, boy 178, kilo 78... Bir süredir forumu takip ediyorum. Son bir senedir ufak araları saymazsak düzenli olarak spor yapıyorum. Kardio için iki gün birer saat yüzüyorum.

Programım
    1.Gun: Göğüs, Biceps
    2.Gun:Yuzme
    3.Gun:Sırt, Omuz
    4.Gun:Yuzme
    5.Gun:Bacak, Triceps
    6.Gun:Off
    7.Gun:Off

Görüşlerinizi, yorum ve önerilerinizi bekliyorum...

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      14,1 KB
      Görüntüleme:
      447
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      11,8 KB
      Görüntüleme:
      414
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      17 KB
      Görüntüleme:
      416
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      16,3 KB
      Görüntüleme:
      396
    • 6.jpg
      6.jpg
      Dosya Boyutu:
      15,9 KB
      Görüntüleme:
      435
  2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    1 senedir yapıyosun anladığım kadarıyla. 32 yaşında bu spora başladığından azmin ve gayretin için seni tebrik ederim öncelikle. seninle aynı yaşlardayız. bizim yaşımızda ki bir çok yaşca aynı olan insanlar göbek büyütüyor. karın yağlarını bu yaşta bu denli eritebimişsin ne güzel. vücut yavaş yavaş oturmaya başlamış belli ediyor. eminim bir kaç ay sonra daha iyi görünecektir. başarılar.

3. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Moral verici yorumun için teşekkür ederim cherokee... Son bir aydır karın kaslarına yoğunlaştım. Her ne kadar metabolizmam yavaşsa da (ya da ben birşeyleri yanlış yapıyor ama farketmiyorum) diet, yüzme vs, ortaya çıksınsınlar diye elimden geleni yapıyorum. weightlifter Umarım bir iki aya daha iyi olacak.

4. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    gelisim guzel gorunuyor. pespese iki gun off yerine o bi off gunu ortalara alsaniz daha iyi olur diye dusunuyorum ve haftada 2 kez gogus calismaniz yarariniza olur diye dusunuyorum en azindan ben oyle daha iyi sonuc aldim :)

5. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    fena deıl gelısme war.cok daha ıyısı olur emın ol.ama bence programını bıraz degıstır.sahsen ben haftada 3 gun baska bolgemı 3 gun baska bolgemı calıstırorum.1 gun off gunum oluor kı o bıle fazla gelıor bana =) tabı kı 5 gun calısmak cok ıyı ama bence bıraz degıstırsen ıı olur derım.ustadlar daha ıı bılır.saygılar

6. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar... Son mesajlardan anladığım "programımın biraz değişmesinin gerektiği"...

Aslında ben de değiştirmek istiyorum ancak bizim salonda bunu yapabilecek tecrübeli birileri yok. :( (Salonun sahibi arkadaş her ne kadar ilgili olsa da, ileri aşamalar için çok bilgili gelmiyor) Kitaplardan okuduğum ve biraz da ihtiyaçlarımı dinleyerek gerçekleştirdiğim bir takım değişiklikler oluyor ancak şu ana kadar köklü bir değişiklik yapmadım. Genel olarak verdiğim program üzerinde ilerledim.

O nedenle burada, bu konuda deneyimi olanların, resimlerde gördükleri eksikleri de gözönüne alarak program hakkında yardımcı olmasını isterim.

7. tolquito

tolquito Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam..
    Öncelikle söylemeliyim ki programını değiştirmek istiyorsan yüzme yi yağ yakma amaçlı kullanmamalısın...gym ve yüzmenin nasıl beraber gidebileceğini çok aratırdım..Sonunda ikisinin de farklı amaçlı sporlar olduğunu vede beraber gidemiyeceğini ,Farklı kas gruplarına hitap ettiklerini ve beraber yapılmaya çalışılırsa kasları aşırı yıpratabileceğini öğrendim..Bildiğin gibi her ağırlık antremanından sonra dinlenmen gerekiyor belli bi süre...
    Ben bir antrenörün bana verdiği bi tavsiyeye göre gym den hemen sonra 15 dk cıvarı yüzüyorum...Gerçekten çok faydalı olduğunu söyledi..
    Vede bana kalırsa haftada bir bir kez kasları çalıştırman ilerleme kaydetmek için çok yanlış..En az 2 defa çalıştırman gerekli...
    ÇOk güzel programlar var forumda bi gözat...senin için bence 2 ay programı uygun olur
    ..
    İyi günler...

Son düzenleme: 3 Haziran 2007

Sayfayı Paylaş