Yorumlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NoM tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Evet arkadaşlar, 1 buçuk senelik vg geçmişim var.Yaş 19, kilo 63, boy 1.74, yağ oranım %12.Supplement kullanmayı bıraktım ve spor için ayırdığım tüm bütçemi beslenmeme harcıyorum.

Öncelikle bugün yaptığım alışverişten bir kare ;) ;

Gelelim beslenme programıma,herkesten yorum bekliyorum;

-Saat 7:00-
    2 tam yumurta peynirli omlet ve 50 gr yulaf ezmesi karışımı,yanında içecek olarak 200ml yağsız süt

-Saat 9:00-
    100 gr tavuk göğsü,200ml yağsız süt ve 1 adet muz

-Saat 11:00-
    Tombik tavuk döner ve ayran

---Antreman---

-Saat 14:00-(antremandan hemen sonra)
    400ml yağsız süt ve 50 gr arı bebek maması karışımı

-Saat 16:00-
    1 konserve Ton balığı/100 gr dana antrikot/100 gr tavuk göğsü/3 yumurta bunlardan birini seçiyorum ve yanında da 200ml %100 elma suyu

-Saat 19:00-
    Evde hangi yemek pişmişse ondan yiyorum.(Makarna,pilav,nohut,sebze yemeği vb.)

-Saat 23:00-(Yatmandan önce)
    100 gr yoğurt'un içine 100 gr lor peyniri ve yanında 200ml süte 15 gr bebek maması karışımı

Evet arkadaşlar beslenme programım bu şekilde, bir günlük tükettiğim değerler;
    150 gr. Protein ve 250 gr. karbonhidrat

Arkadaşlar lütfen her türlü fikir,görüş,önerilerinizi yazın ben konumu sürekli takipte olacağım..

2. boksörr

boksörr Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    antrenmandan hemen sonra ağır idman yapıyosan kaslardaki glikozen depoları boşalacakdır bunun için üzüm suyu iç kas kaybını minimuma indirmek için saat 11:00 de yediğin yemeğin yanında bulgur makarna tüketmelisin antrenmanda daha fazla enerjin olur daha verimli antrenman çıkarırsın.Beslenmen gayet güzel.Merak ettiğim bebek maması bu forumda hergün bişi öğreniyorum o bebek maması ne için kullanıyosun?

NoM bunu beğendi.
  3. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle yorumun için teşekkür ediyorum. Antremandan hemen sonra değilde 2 saat sonrasında elma suyu var fakat bu dediğiniz ihtiyacı karşılamaz sanıyorum.Antremandan hemen sonraya da eklemeye çalışacağım. Bebek maması içerisinde bir miktar protein yüksek oranda da karbonhidrat barındırıyor.(karbonhidratın çoğu şekerden) şeker olması benim için pek önemli değil vücudum yağ tutmaz.Günlük almam gereken katbonhidratı tamamlamak için kullanıyorum.Besin değerlerini de yazayım; Arı bebek maması 100 gr.-10 protein-80 karbonhidrat(sanırım 24gramı şekerden)

boksörr bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş