1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yorum yparsanız sevınırm ne yapmam gerektıgı felan

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Metee90TR tarafından 13 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. Metee90TR

Metee90TR Guest

arkadaslar 178 boyundayım 90 95 kılo falanım neler yapmam gerek vucudumun duzenlı olması ıcın gogus ve omuz kaslar gıbı neler yapmam lazım hıc bılgım yok daha once hıc ypmadım

2. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    metee90tr senin önce uzun bi süre diyet yapıp bu kilolardan kurtulman lazım bence

3. gokboruk

gokboruk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Bence önce baştan sona siteyi gez,
    öğrenebileceğin herşey burada.
    Ayrıca hiç durma bir salona yazıl ve
    flexorun yeni başlayanlar için
    yazdığı programı uygula
    ve de yağlar için
    haftada en az 5 gün cardio.

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Jinekomasti problemi var.

5. Metee90TR

Metee90TR Guest

yasımda 16 unutmusum yazmayı

6. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    gençmişsin moralini yüksek tut ve arkadaşların dediği gibi cardiyoyu ihmal etme
    1 yıl sonra bu resimlerle karşılaştırdığında hayret ediceksin ama neolursa olsun yılmaman lazım

7. Metee90TR

Metee90TR Guest

neyapcagımı bılmıyorum ınanın terımlerı dahı bılmıyorum arastırmaya calısyorum duzenlı bır vucudum olmasını ıstıyorum bunun ıcın calısacagım ama neyapmalıyım benım ıcın bu onemlı

8. linkinpark

linkinpark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    Bence zaman kaybetmeden endokrin konusunda uzmanlığını yapmış bir doktor ile görüş ve diyetisyen eşliğinde bir antreman programıyla beraber spor yapmaya başla.16 yaşında bir erkek için 90-95 kilo fazla bir rakam, 20 li yaşlara geldiğin zaman kilo sorunun dahada artacaktır.Obezite sorunun olabilir, bu tür durumlarda erken teşhis önemlidir.

9. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    yağı şekeri ve beyazunu iyice azalt .
    Anlaşılan durgun bir hayatın var .Sabahları erken kalmaya çalış metabolizmanı hızlandırman lazım.Bir body salonuna yazıl cardioyu aksatmadan diyet programınada sadık kalarak 4-5 ay içinde baya bir mesafe katedebilirsin (yaşın genç olduğu için) . Jinekomasti için ise forumda fazlasıyla bigi var arama yapmalısın..

10. TTecOO

TTecOO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    TECO

Bencede Kilo Wermen Lazım Hemde Baya. Ama Hezim we Gayretle Bunu Cok Rahat Bir Şekilde Başarabilirsin. Benimde Senin Gibi Bir Arkadasım wardı we Arkadasım 90 Kiloydu. Adam Bir gün dedi Zayıflıcam dedi we Hazimle Calıstı Spor YAptı we Aylar Sonra 65 Kiloya Düstü Herkez Sasırdı Tabi. Yani Demek İstediğim İstersen Olur. :) İyi Calışmalar...

11. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    evt kilolu olduğun bir gerçek, ben fazla kilolardan kurtulmak için hemen ağır bir idmana girmeni kesinlikle önermiyorum bence ilk olarak bir diyetisyene doktora görünüp genel bir sağlık taraması yaptırmalısın (bu kiloların vücuda verdiği zararı bilmek lazım)... daha sonra hafif programlarla bu yağlardan kurtulmak azimle çok kolay arkadaşım, önemli, olan inanmak ve düzenli çalışmak....
    işe tempolu yürüyüşlerle başlayabilirsin...

12. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Durumun pek vahim diil nie dersen zayıf olupta kilo almak zor ama fazla kiloları vermek daha kolaydır bence arkadaşların dediği gibi siteyi iice bi dolaşıp biraz bilgi edin ve gereken neyse diet,cardio vs. şekilde çalış eminim kısa bir süre sonra çook değişiklikler olacaktır...

13. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Katılıyorum jinekomasti var. öncelikle bu konuda doktora danışıp, gerekirse ameliyat olmalısın. onun haricinde spor salonuna yazılmalı ve bolca cardio yapmalısın ancak bu şekilde yağlarından kurtulabilirsin. Ama göğüs için eğer jinekomasti varsa ameliyat şart

14. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Nasıl bir sabah kalktıgında böyle olmadıysan bir sabah kalkınca da hoş bir vücudun olmayacak bu nedenle sabırlı olmalısın forumu iyice oku bence bu konu da senin muhatabın flexor gibi büyüklerimiz.Yaşın çok genç bu nedenle kafana takma büyüklerinin yazacaklarını dikkate al ve uygula herşey çok güzel olacak emin olabilirsin.Başarılar...

15. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    dostum merhaba,
    öncelikle azim ve hırsla fakat kendini fazla yıpratmadan kilo vermeye calış.antrenmanların cardio ağırlıklı olsun...
    moralini hep yüksek tutmaya calıs,karamsarlığa düşme sakın...
    bende senin yaslarında iken aynı senin gibiydim
    azim ve hırs herşeyin üstesinden gelir bunu unutma sadece azimlede olmuyo calısman gerek...şekerden unlu mamüllerden ve tuz dan uzak dur...yagı kes, bol bol salata ve meyve yemeye alıştır kendini...hayatını düzene sok metabolizmanı hızlandır...
    sana kolay gelsin arkadaşım sabırlı ve azimli olan dileğiyle başarılar...

16. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    16 yaşındaki bir çocuk için bu jinekomasti değildir... kafaya takma.
    problem yağlanma. bunun da çözümü metabolizmayı hızlandırmak. bol bol cardio günde 10 - 15 km gibi....

17. serdar1980

serdar1980 Guest

bence jinekomasti. çünkü bu yaşlarda olur zaten. Ergenlik döneminde fazta testo nedeniyle artan östrojen yüzünden bitch tits meydana gelir. Cerrahi müdahale ile düzelir.

18. Conductor

Conductor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Muğla
    Kastettiğim de cerrahi müdehaleye gerek olmadığıdır.
    Bilirsin bu yaşlarda dengesiz (fazla) beslenmenin sonucu hep budur ya... ;)

19. Karabela

Karabela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul
    sana tek tavsiyem kilo verirkene cok dikkatli olman gerek...cünki bir anda cok hizli fazla kilo verirsen, karin bölgelerinde burusukluklara sebeb olabilir...o yüzden kendine ve yemegine cok dikkat ederek kilo vermen sart eger vücudunda burusukluk istemez isen.

20. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    karabelaya katılıyorum.
    çabuk kilo kayıplarında ani kalp krizleri ve ölümleri gerçekleşebilir. bence vücuduna herhangi bir kimyasal l carnitine gibi bir şey sokmadan önce bir doktora ve diyetisyene gitmen . sporsuz bir kilo verimi bence düşünülemez. emin ol eveki bayanların fil diyeti afrika rejimi gibi yöntemlerle kimse durduk yerde ve sağlıklı bir şekilde kilo vermez.
    ben sana koşmayı öneririm aneorobik kapasitenin artmasının yanı sıra 20-45dk arasında yapacağın koşularda vücut yağ oranında azalma sağlıyacaktır. morelini yüksek tut istemen sabırlı olman ve azimli olman yetecektir. kolay gelsin. bu arada herbal life mış cart diet ürünleriymiş hiç aldanma sağlık beslen bu tür kolpa ilaçlardan uzak dur

Sayfayı Paylaş