yorum sizin???

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ibrahim halil kara tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bundan 2.5 sene önce başladı her şey.aywalıkta zena isminde biriyle beraberdim ve istanbulda amatör bi takımda basketbol oynayan bi bebe elimden çaldı kızı sonramı ne yaptım işte sonuç ve yaptıklarım gerisini siz düşünün :D bundan öncede açtım yanlış açmıştım diye kapandı bu sefer dogru açtım sanırım..
    yaşım 24 boyum 1.80 kilo 76 2.5 sene dir ugraşıyorum bu sporla son 4-5 aydır da suplement kullanıyorum ...şimdiden yorumlarınız için tşkrler çok resim çekemedim şimdilik çektiklerim bunlar dewamı gelcek ;) ü

kesildi.jpg 2.5 sene önceki halim !!

body buldıng 2.jpg 5 ay öneki halim !

body buldıng 1.jpg bu akşam ki halim :D
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    BU ARADA SÖYLEMEYİ UNUTTUM 2.5 SENELİK SÜRE ZARFINDA YAZ AYLARINDA 2 VEYA 3 AY ARA WERDİM ;) ONA GÖRE DEGERLENDİRİLMESİNİ İSTERİM ..

Son düzenleme: 26 Kasım 2013
  2. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Bu sporu zamana yayıp takviyelere fazla abanmadan uzun süreli sonuç elde etmek en güzeli, sen de aynısını yapmışsın bence elde ettiğin sonuç gayet iyi... 4-5 kilo daha alıp biraz daha hacim kazanırsan çok daha güzel olur dostum doğru yolda ilerliyorsun, tebrik ederim.

ibrahim halil kara bunu beğendi.
  3. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikleri guzel calisma olmus suanki goruntun cok fit :) bunfotograflar sicakmi spor sonrasinda mi cektin ? 2.olarak bende 2 aydir yapiyorum ve en temel dikkat ettigin seyler nelerdir ? Antremanlarinda hangi sistemle calistin ?

ibrahim halil kara bunu beğendi.
  4. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ÇOK tşkr ederim degerli yorumun için .. yorumlarını dikkate alırım biliyosun ...!!!!
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    kardeşim en alttaki resim spordan geldikten 1 saat sonra çektigim bi resim . programım lupelius nikli bi kullanıcı arkadaşın dediği gibi beslenme düzenli uyku ile her şey mümkün programımı ikiye ayırdm ben yani bi kas gurubu çalışırken diğer kas gurubum dinleniyo ;)daha werimli oluyo

lupelius bunu beğendi.
  5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    gercekten sabir azim bunlari getiriyor sizin gibi basaranlari gorunce hirslaniyorum ama sizlerin soylediklerini dikkate alicam zaman sabir uyku beslenme ve dogru antreman .. daha iyiyi ulasirsin insallah tekrar tebrikler

lupelius bunu beğendi.
  6. ibrahim halil kara

ibrahim halil kara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    tşkrler kardeşim eminim benden daha iyi bir vucuda sahip olcaksın.sadece sabır !!! dikkat et benim başımdan geçen olay senn başındanda geçmesin ben çok üzülmüştüm ve sinirim bozuldu :D öcümü aldımmı aldım fazlasıyla oda ayrı mesele :D

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş