Yol göstermeniz adına

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sssaaannnfatih tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sssaaannnfatih

sssaaannnfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim. Boyum 1.75 kilom 80.4
    Daha önce 3 sene kadar basketbol oynadım 6 yıl kadar profesyonel olarak bisikletçilikle ilgilendim.spora çok uzak biri değildim fakat sakatlık ve dersler dolayısıyla spor hayatıma ara verdim ve karın bölgesinde bir miktar yağlanmalar başladı. Spor salonuna yazıldım 2 haftadır gidiyorum aksatmadan 84.5 dan 80.5 a kadar düştüm.beslenmeme dikkat ediyorum. Karnitin kullanıyorum takviye olarak her programımda kardiyo ve body building var.fakat sormak istediğim şey şu karnitinden sonra ne gibi bir kimyasal kullanmalıyım kilom dolayısıyla proteinden kaçınmalıyım diye düşünüyorum aminoasit hakkında da çok bir bilgim yok.kimyasal kullanmak istemiyorum aslında fakat kas yakmakta istemiyorum bu yüzden takviyeye ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Bu konu hakkında varsa tavsiye edebiliceğiniz markalar nelerdir (tabi forum için bi sakıncası yoksa) onun yanı sıra program olarak ne gibi bir yol izlemeliyim ??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    Beslenme | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme Konusunda Tavsiyeler | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş