Yogurt Peynir Lor yiyemiyorum protein tozumu almaliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinanqwerty tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinanqwerty

sinanqwerty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar aranizda yeniyim yanlis bisey yazarsam mazur gorun lutfen
    Öncelikle boyum 1.83 kilom 68 vucut tipim ektomorf yasim 17 kendi vucudumu ham goruyorum ve artik spor yapmanin vakti geldi diye dusunuyorum yalniz bir sorunum var Yogurt Peynir Lor yiyemiyorum yemeyi denesem migdem kaldirmiyor Allahtan süt iciyorum arkadaslar smdi ben protein tozu almam sartmi? Nasil bir beslenme program onerirsin yeni baslayanlsr icin programindan baska yada secici oldugum icin bu isin %70 i beslenmek zaten ben bu secicilikle nasil beslenirim fikirlerinizi yazarsaniz cok memnun kalirim tesekkurler herkese iyi forumlar ....

2. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurta ve et bu işin temeli. Süt ürünleri olmadan günlük alman gerekeni tamamlaman zor olur. Ayrıca antrenman sonrasında hızlı sindirilen proteine ihtiyacın var. Almanı öneririm.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş