Yoğun bir Bacak Antremanı :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 2 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bacak antremanlarını 2 hafta boşlayıp , sonra başladığımdada hafif hafif yoğunlaştırmaya başladım.Programım gereği tek bölge olarak girmeye başladım , aslında tek bölge sayılmaz Bacak+Bel giriyorum.Tam olarak neler yaptığımı anlatmak için açtım konuyu , amacım Squat -Front Squat ve Sumo Deadlift formlarımı yerine oturtmak , bacak çalışmayı bu hareketler olduğu için seviyorum.Sizlerinde yapmanızı öneririm.

Bir 5 dakika yürüyüş mesafem var salonuma , geldikten sonrada içerde 5 dakikalık aktif bacaklar için ısınma yapıyorum.
    -Leg Extensions ile başlıyorum 1 ısınma seti sonrasında 4 set giriyorum. 12-12-10-10 şeklinde.
    Her set arasında 10 Squat
    -Lying Leg Curl hareketi 2. hareketim bu harekette pekte ağır giremiyorum , makinenin yarısını çok az geçtiğimi biliyorum.Yine 12-12-10-10 ve 1 başlangıçta ısınma setim var.
    -Leg Press 1 ısınma seti ve arkasından 12-12-10-10
    -Smith Machinede Calf Raises 15-15-12-12
    -Sumo Deadlift 5x10
    -Squat 5x10(Bunu değiştirmeyi düşünüyorum Squat 3x10-Front Squat 2x10 ikiye bölmeyi planlıyorum.)

Sayfayı Paylaş