yiyemiyorum, kilo da alamiyorum:(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metallistm tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. metallistm

metallistm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc
    Yer:
    kdz.eregli
    hepsi iyi hoş.. şunu ye bunu ye diosunuz.. biliorum ki yardım etmeye çalışıosunuz.. peki ben napayım? 1,91 boyunda ve 55 kg ağırlığındayım.. 5 yıldır bi internet cafede çalıştım.. şimdi 23 yaşımdayım.. 2-3 yıl önce bir de diyetisyene gittim ancak o da bana şunu ye bunu ye diyip durdu.. ve ben de bıraktım.. neden mi bıraktım? çünkü benim yemek yeme sorunum var arkadaşlar.. neden bilmiyorum ama yemek yiyemiyorum.. cafede çalıştığım 5 yıl içinde spor yapamadım kendimle hiç ilgilenmedim.. birçok ilaç kullandım iştahımı açabilmek için ama bir türlü olmadı.. profesyonel bir vücut geliştirmeye de gidemem çünkü yaşadığım yerde malesef yok.. evet işte böle söleyin bakalım bana yardım edebilecek var mı :?:

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    var...siz....ancak siz....siz kendiniz çaba sarfetmezseniz size kimse yardımcı olamaz...zorlamanız gerek kendinizi...

3. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Dostum olay basit.Gerçekten basit.Senin yemek yemen için doğal olarak acıkman lazım.Acıkman içinde spor yapıcaksın..Ve en güzelide madem salon yok git bi şehirde bar ve dumbell al otur başla çalışmaya antremandan sonra acıkmadım dede göriyim ben seni.Ondan sonra başlıcaksın mideni sürekli doldurmaya buda mideni genişleticek. Supply. almadanda zor sabak kızarmış ekmeğe basıcan tereyağını balını gerisi inan hertürlü gelir... Forumdaki beslenme programlarını oku ama önce spor yapki vucüdun çalışsın böylece senden yakıtı isticektir yani iştahın ancak böyle açılır...

Azi bunu beğendi.
  4. metallistm

metallistm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc
    Yer:
    kdz.eregli
    kardeş ben bu konudan biraz uzaim.. dumbell biliorum da "bar" dediin ne acaba? kusura bakmayin.. yardiminiz icin de ayrica cok tesekkurler.. solediklerinizi denicem..

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bar uzun metal çubuk iki ucuna ağırlık takılır tıpkı halter ve vitaminlerin iştahını açmasını beklersen daha çok beklersin kendin gayret etmelisin bu uzun bir yol olacak ama kendini şartlandır yarıda bırakmamalısın günde 4500 ila 5000 kcall tüketmelisin dinlenmene ve yemek yemene özen göster 3 ana 3 te ara öğün yemek yersen çok hızlı kg alırsın bunu yapmak istersen detaylrı yazarız ama yok kendime güvenmiyorum dersen boşuna uğraştırma bizi çünkü aynı şeyleri defalarca yazcık buraya sağlıcakla

6. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Bar dediğimiz daha büyük kas guruplarını çalıştırmak için büyük ağırlıkları takabileceğin uzun demir parçasıdır.Halteri düşün ama üzerindeki yani yanlardaki ağırlıklar olmadan... Dumbell ise kabaca halter barının kısası.Genellikle kol kaslarını çalıştırmak için kullanılır ama işi bilen adamın tek dumbell ile yapamayacağı şey yoktur.Ama 2 tane alman çok daha yararlı olacaktır.Tüm ağırlıkların ortasında barın yada dumbell demirinin gireceği bir delik bulunur.Bu deliğin çapı standarttır bir kere bar yada dumbell aldınmı heryerden alabileciğin farklı ağırlıkları bunlara takabilirsin ki almışken bu şekilde fonksiyonel ağırlık alman ileride geliştikçe ağırlıkları arttırırken senin için çok daha kolay olur.Hazır dışı plastik içi doldurulmuş dumbell larıda büyük kipada migroslarda felan görebilirsin ama bi süre sonra bunlar sana hafif geleceğinden artık bi işine yaramaz paran boşa gider.Baştan biraz daha kıyıp fonksiyonel olan demirlerden al.
    Bak kilo almaman mümkün değil yeterki gerçekten iste ve bunu yapacabileceğine kendini inandır.Yalan yok işin zor çünkü normal bir insandan daha çok çaba göstermelisin fakat dediğim gibi zor ama imkansız değil... Şu ağırlıkları al çalışmaya başla dostum ağırlıkları alınca gine mesaj at hareketleri öğren burda ben yada başkası yardım eder gerekirse internetten videolar var onları sağlarız onlara bakarak aynısı yaparsın... Elinde çok imkan olmasa sana senden başka kimse yardım edemez bunu kafana iyice yerleştir.Hadi al şunları başla bizde iyi haberlerini alalım...

7. tuase

tuase Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    afyon
    hepsi boş iş

kardeş yaklaşık aynı durumdayım ama ben senden iyiyim.iştah sorunun büyük ihtimalle sinirden kaynaklanıyor.sana iştah şurubu verirler aslında alerji ilacıdır yan etkisinden faydalanırlar.senin iştahını garanti olarak tavan yaptıracak bi ilaç biliyorum.yan etki yok.remeron. araştır eczanelerde var.anti depresan.al bak neler oluyor.anti depresan .bi ayda 5 kilo garanti. eğer body ye gidebilirsen mega mass 4000 ve yanında creatin al.toz olsun tablet olmasın.sigara içiyosan bırak, ilaçsız bir ayda 4 kilo alırsın ben aldım.boyutlarım 195 cm 83 kg.yok kızarmış ekmeğe bal sür yok bilmem ne .ne sığ adamlar var ya.kızarmış ekmeğin kalori değeri yarıya düşer.ayrıntıları bana bildir . [email protected]

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: hepsi boş iş

ne antidepresanı sen doktor musun ki ole ılaclar onerıosun yanetkılerınden haberın varmı zaten kıloaldırması da bi yanetkı sureklı uyku yaptıgı icin bunları bılıo musun kı onerıosun bılsen de oneremezsin gerci sıg adamlarmıs sen once kendine bak burda gercekten yardımcı olmak isteyenler hakkında sonra yorum yap ayrıca en buyuk yanetkısı hormonal dengeyi bozması

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    remeron uyku ve sinirlilik yapar reflexlerini yarı yarıya azaltır kullandığın dönemde bunlarıda netten buldum-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    aldıktan 1 saat sonra sürünerek yatağa gitmenize sebep olan, insanı sebze moduna sokan artı-depresan. çok pahalı üstelik onun yerine kavanozlarca nutella yiyebilirsiniz antidepresan niyetine-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    yarim tablet alindiginda sadece uykuyu düzene sokan, libido kaybina sebep olan, istahta herhangi bir artis yapmayan tabletin tamami (1x1) alindiginda ise antidepresana endike olan, her nedense saglikcilarda olumlu intiba birakmis bir ilactir remeron tüm refleksleri felce ugratir, avarel modunda en acikli olaylara bile ebleh ebleh baktirabilecek* kadar da tesirlidir.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    şuna bak bide bunlar kullananların yazdıkları ha ona göre
    ilk kullanıldığı günlerde 15-18 saat kesintisiz uyumanızı sağlar. içtikten 1-2 sonra oturduğunuz yerden kalkıp, yatağınıza geçebilmeniz alkış sebebidir. birkaç gün çok ciddi şekilde sersemlik yaşatır. zaten motorlu araç kullanılması da sakıncalıdır diye uyarısı vardır ilacın. günde 1 öğün zar zor yemek yiyen insanların fil gibi yemek yemesini sağlar. 1 hafta içinde uykularınız normale döner, yani 10-11 saate düşer. sersemlik kalmaz. 2 hafta içinde vücut ilaca tamamen alışır, vücudunuz ihtiyacı kadar uyursunuz. yemek yemeniz düzene girer. ayrıca ilacı düzenli kullanmaya başladıktan sonra dünya sikinizde olmaz. eğer ilacı kullandıktan sonra evinizde yangın çıksa, o yangın ateşiyle sigaranızı yakar ve evinizin yanışını izlersiniz. mirtazapin, beyinde noradrenalin ve serotonin eksikliğinin yol açtığı bitkinliğe, uyku bozukluğuna, sıkıntıya, kilo kaybına ve diğer depresyon belirtilerine karşı kullanılır. remeron'u kullanmaya başladıktan sonra, noradrenalin ve serotonin sinir hücreleri uçlarından salınımı artar ve semptomlar iyileşmesini sağlar. tabii böyle olunca bir hayvan gibi yemek yer, çiçek çocuklardan olursunuz. sınav dönemlerinde falan kullanmaya başlamayın.

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Edit

11. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    tuase o kullandığın laflara dikkat senin için daha iyi olur.Bilip bilmedende spor yapmak isteyen adama antideprasan ilaç tavsiye etme

12. metallistm

metallistm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc
    Yer:
    kdz.eregli
    arkadaslar neden bole yapiosunuz? hayret bisi ya.. konu nerelere gelmis.. eger birbirinizi kirmaniza sebep olacaksa birakin kilo falan istemiom..
    neyse remeron denen ilac aslinda tam benlik gibi gorunuo.. evden pek cikmiorum zaten.. bikac ay kullanip biraksam olmaz mi? zaten onumuz kis disari cikip napcam :)

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Noluyor ??

Birak ilaclari! Yiyemiyorsan ic. Weightgainer al.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş