yine yeniden

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ceyo tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ceyo

ceyo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, öncelikle forumdaki emeği geçen herkese teşekkürler tecrübelerini paylaşan diğer üyelerimize ayrıca teşekkürler.

tam 3 ay önce yeniden başladım bu spora. ve bu sefer alkolü ve sigarayı bitirdim kafamda. gece hayatınıda bıraktım saat 23:00 geçmeden yatıyorum. şekeri ve hamur işinide hayatımdan çıkardım. sadece yağsız makarna yiyoruma arada. abur cubur yok.

3 ay boyunca haftada beşgün salonda antrenman yaptım . hergün bir kas grubunu çalıştırdım.
    pzt: göğüs salı: ayak yada kardio çarşamba : ön kol arka kol perşembe: omuz cuma : sırt hafta sonu dinlenme.

bugün salonu bırakıyorum işim nedeni ile. 3 ay sonunda kilom 74 ten 68.5 düştü yağ oranum %20.6 dan %16,4 te kas oranum 38,7 den 41,7. oldu acaip inceldim ve hatlarım keskinleşmeye başladı.

pazartesi sabahı (22/04/2013) p90x ile başlıyorum. odamı hazırladım yaklaşık 2 haftadır kendimi bu programa hazırlıyorum. salonada gidemedğim bazı günlerde bi kaç programını yaptım gerçekten çok etkili olduğunu düşünüyorum. aletlerimi besin takviyelerini aldım. gnc amino bcca 1800 ve qnt vanilyalı whey protein. klasik programı uygulayacağım. sabah 6 da kalkıp program duş ve saat sekizde işimde olacağım akşam 22:00 yatacağım.

ayrıca bi sorum olacak ben programı yaptıktan sonra besin takviyesi ve kahvaltı yapmayı düşünüyorum sizce bu doğrumu?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş