Yine Yeni yeniden

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ocensers tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Selam arkadaslar bu spora 3 sene önce başladım fakat sürekli verdiğim aralardan dolayı 15-16 ay civarı bir spor geçmişim oldu ama buna rağmen çok yol katettim 53 kg den 78 kg ye çıktım yüzde 9 luk bi yağ oranıyla ama ne yazıkki talihsiz bir kaza geçirdim ve omuzum çıktı ahmak gibi doktora gitmedim ve 4-5 defa daha çıkınca artık yalama oldu spora 1,5 sene ara verdim ektomorf yapım ve iştahsızlığımdan tam 12 kg verdim ve şimdi bu hasarlı omuzumla tekrar başladım artık dayanamıyorum 1 haftadır spora gidiyorum kaldırdığım ağırlıklar yarıda yarı düşmüş vücud desen eskisinden eser yok sıradan zayıf bi vucud zamanınızı aldıysam kusura bakmayın öyle derdimi anlatmak istedim

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Senin yerinde olsam spor hekimine giderdim sonra ant a başlardım.. Geçmiş olsun

3. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar, gecmis olsun. Sultanmehmede kesinlilkle katiliyorum. Mutlaka bir hekime gorunmelisiniz. Onun haricinde agirliklar elbette dusecekti. Ama eski formunuza ulasmaniz cok uzun surmez. Kaslarin da bir hafizasi var cunku.

4. sthammer

sthammer Guest

geçmiş olsun ocencers, epeydir yoktun forumda..

5. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Saol hammer ne yazıkki bi trafik kazası geçirdim e haliyle insan bu sporla ilişkisi kesilince forumada giresi gelmiyo. Haftaya bi doktora gidim bakalım ne olcak ama sporu bana yasaklasada umrumda değil kolum kopsa gene bırakmam şu saatten sonra ,bu arada bir düzeltme 1,5 değil 1 sene

Son düzenleme: 23 Ağustos 2014
    sthammer bunu beğendi.
  6. sthammer

sthammer Guest

Benimde omuz sakatlandı.. doktora gittim, 3 haftadır bıraktım antrenmanı 1 hafta daha dinlendirip tekrar basliyorum.. sorun cikarsa artik spor hekimi farz olacak.. Nisanda da apandisit ameliyatı oldum.. bi düzene giremedim 5 aydır bende..

Sayfayı Paylaş