Yine yaz geliyor salonlar doldu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Off yaz geliyo diye yine butun plaj vucutculari(!) salonla akin etti.Salon tiklim tiklim insan dolu zaten aletler cok az her harekettin 1 tane aleti var.Her yer insan insa insan yeter yaaa
    Kisin antremanlar cok zevkli salon kalabalik olmaz sadece bu isi ciddi yaparlar ve spor yapmayi seven insanlarla oluor.kisin antreman yapmak cok zevkli
    Suan cok sinirliyim salon cok doluydu.Birde hiyarin biri lat pull downa oturdu 4 set yapti dinlenirkende aletten inmedi...Yine kendini sporcu zannetden salaklarla doldu ..herkes bi artist yaz geliyo yaa hepsi sporcu oldu . hic bir zaman spor yapmayan sadece yaz geliyo diye 1-2 ayligina fitnessa baslayanlarla doldu tasti yine :x :x :x :x :x :x akli sira 2 ayda kaslanip yazin kizlara kas gostericem eyy Allahim yaaa

off salon degistirsem olmaz...(baska adamakilli salon yok diyerleri it kopuk dolu) calistigim salonu seviyorum. eve de fitness aletleri alayamacagima gore yine siniri bozuk bir sekilde antreman yapicamm//

Size bu yaziyi yazdiktan sonra dusumu alip aksam yemegi yiyecegim aksam protein tozumu icecegim ve yine yarin o kalabalik salonuma gidecegim...

2. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Malesef öyle insanlar çoook.Çevresindekinlere gösteriş yapmak için geliyor.Hani sorduklarında body yapıyorum diyecek ya. Zannediyorlarki öyle diyince bodyci olunuyor.Ama mal kendini dışardan belli ediyor :D

3. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı dert bizim salondada var :( Dün salonda üşenmedim saydım 60 kiişi vardı. Seated pull row yapıyordum tam bir set bitirdim ben dinlenirken iki kişi geldi başladılar yapmaya bi baktım biri kalktımı hoop öteki konuyo alete yahu dedim araya gireyim yok hemen digeri kapıyor çok sinirlendim kavga etmemek için zor tuttum kendimi. İnsanın antreman yapası gelmiyor böyle kalabalık görünce :)

4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aynen kardesimm :)

Bence salon kucukse (her aletten 1 tane varsa) tek tek girilmeli mesela ben girdim ilk setimi set bittikten sonra sen giriyosun seti bitiriyosun ben giriyorum oyle ... yani oyle tiklim tiklim salonda havlunu koyup altten kalkmazsan olmaz o kadar kisi seni beklemeye hakkin yok babanin mali degil sonucta...

ama atiyorum buyuk spor salonlarinda mesela sports internationalda olursun her aletten 2-3 tane var kocaman salon zaten o zmn dersin ben bu alette 4 set giricem istersen hic inme aletten :D 50 set yap

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Abicim derdinizi anlatın izah edin, kapın aleti direk, sinire bağlamayın hemen, iyi bir yaklaşım ve vücut diliyle en hödünüğünü bile yola getirebilirsiniz (gerçi bazen tam hödüklerde çıkıyorda neyse), bende çok yaşadım bazen uyum sağlamaktan başka çare kalmıyor.

Zaten en fazla mayıs sonuna kadar sürer bu katılım sonra salonlar yine bizimdir :p

6. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Aynı sorun bizim salonda da var..Ama belkide bayan olmanın avantajını kullanıyorum..Yazın plajlarda gösteriş yapmak isteyen budalalar centilmenlik yapıp sırasını verebiliyor.. :)
    Programsız çalışmaya kalkanlarda var..fitness salonuyla daha yeni tanışmış..ısınmadan gal kaplanı gibi butterfly'a ,rotasyona atlıo.Ben karşıdan görünce çıldırıyorum.kendimi yiyip bitiriyorum
    Salondaki bir avuç antrenör de kalabalık olmasından dolayı herkese yetişemio haliyle..

Salı günü leg press çalışacaktım.Yeni gelen amca alete kamp kurmuş..bitmek bilmedi presslemesi..dinlenme aralarını da aletin tepesinde geçirio olması cabası..Bende yanına gidip uyarmak zorunda kaldım.Patladım artık napiim.. :oops: superseti açıkladım ve sonra dönüşümlü çalışmaya başladık..

Bazen 10 dk yürüyüp dalak şişmesinden pes eden hatunlar dinlenmek için boş aletlerin üstüne oturuo..2 apartman komşusu ,alet tepesinde mahalleyi çekiştirio :x
    Zaten dedikodudan ve yapanlardan nefret ederim..Salona konuşmaya mı geliolar anlamadım gitti.. :x :x

Hele ben joggtayken 2 bant arasında kalan boşluğa,yanımdaki bantta koşanın tanıdığı gelip sohbete başlıolar..
    Nefret ettiklerimden biri de bu..Cardio yapan birinin konuşmaya çalışması..yürüyerek zaten nabzını yükseltiyosun..konuşarak daha da yükseltmeye ne gerek var..Zaten banttan gelen vızıltı sesi belli bi süre sonra sinir ediyo.Salonun dip kısmında pump anında haklı olarak bağıranlarıda duymak zorunda kalıyosunuz...Salonda çalan müziği dinleyerek mi gaza gelicem,yoksa senin onu bunu çekiştirmeni mi duymak zorunda kalıcam...

Sinir seviyemi ve şiddetini bilenler telkin etmeye çalışıyo,Yalnız öyle böyle değil bigün harbiden infilak edicem ... Sabır diliyorum :x :x

7. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sen bence terk et o salonu. Sağlığa zararlı duruma gelmiş orası artık belli :)

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bu aylar salonlarda gerçekten sewiyesizliğin tavan yaprığı aylar. Kolpa sporcular dolup taşıyor salonlarda 2 aylık sporcular dolduruyor salonları Akşam saatlerinde özellikle gerçekten kalabalık oluyor . Bunun çözümü çalışma saatlerini deiştirmekten geçiyor Ben biraz daha erken gitmeye çalışıyorum bu günlerde .

Herkese anlayışla davranmaya çalışsamda çileden çıktığım zamanlar oluyor açıkçası.Yeni gelen 3 kişinin aynı anda sanki ben oranın antrenörüymüşüm gibi bana soru sorması gibi.

9. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda diger bir cozum bence :

Nasil olsa butun makinalar doluyor onun icin mesela omuz calisacaksiniz makinada press yapicaksiniz ama kalabalik oldugu icin makinalar full dolu.. .onun yerine dambill press yapilabilir.

Ama bench press gibi hareketlerde direk havlumu koyuyorum sehpaya kimse oturamiyor setlerim bitene kadar :D

aaa bi de cok artistler yaz geliyo ya paso biceps calisiyolar 2 ayda arnold gibi olmak icin :D :D :D akli sira kizlara kasli kollarini gostercek hehehhe

En baba kis sezonu.. ben kisin 6-7 kisi calistigimiz gunleri hatirliyorum.

10. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    aynı dertten muzdaribim ne yazıkki..

soyunma odasında hatunların "kalça eritme hareketi nasıl olur bize göstersene"talepleri,

yeni başlayan 30 lu yaşlarında birinin "programım yok siz ne çalışıyorsanız bende onu çalışıyorum" demesi..neden diye sorunca "siz daha sporcu kültürlü görünüyosunuz,dinamiksiniz"gibi saçma sapan bişey söyleyerek salça olmaya çalışması :x

Bide yeni başlayanların ,bende dahil salondaki diğer hatun kişiliklere "Ben süperim" görüntüsü çizmek için 1001 poz ve edayla ağırlık kaldırması (sanarsın ki yılların bodybuilder'ı ) havalar 1500,vites 5,ibre vurduruyo,bi dünya terminatör tribi.. :evil:
    Çalıştığı bölgenin nasıl çalışılacağını bilmeyen hatunlara atıo havasını..Bi'tek bana yediremio :badgrin:

Allaaaaammmm yarebbbiimmm ne günlere kaldık :x

11. acun

acun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizim hoca bide herkse aynı programı werio.bekle bekeleyebilrsen sıra gelsin die
    :D

12. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Tipik üyelerine bilinçsiz davranan hocalardan :D

13. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    allahtan bizim salon kalabalık değil. hatta öyleki bazı zamanlar tek başıma çalışıyorum. belediyenin salonu. zaten akşam 8 de kapanıyor. ben genellikle öğleden sonra 2 gibi antrenmandayım. öyle fazla müdavimi de yok. sürekli giden 10 bilemedin 15 kişi var. bu aralar doğal olarak mevsimlik elemanlardan gelen var ama o kadar da çok değil.

özel salonların genellikle alşam saatleri 18 den 22 ye kadar çok kalabalık oluyor. adam çileden çıkabiliyor oralarda.......

14. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kendimi içinde bulunmak istemediğim bu örneklerde bahsedilen ortamların dışında tutmak için salona akşamüstüne kalmadan gidiyorum. İmkanı olanlara da böyle yapmalarını tavsiye ederim.

15. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Gentleman, hani bi laf vardır "keçinin istemediği ot burnunun dibinde bitermiş"diye..
    Sabahta gitsem,öğlende gitsem,salon kapanmadan 1 saat öncede gitsem böyle tipler ne yazıkki gelip beni bulabiliyo..
    İnsanlar resmen bana "Gel beni yola getir"dio :x
    Hem kaç kaç kaç nereye kadar...
    Birileri gerçekten yola gelmeyi hakedio :evil:

16. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Mutlaka yoğunlukta bir dalgalanma vardır, fırsattan bir şekilde istifade etmek gerek. Madem böyle diyorsun demek ki salon sakinlerinden bazılarının seninle ilgili bir problemi olsa gerek. Kendin de zaten belirtmişsin ne yapılması gerektiğini. Bir sonraki seansta çöz aradaki problemi kendi methodlarınla bence. :) Kaçması gerekenin kim olduğunu bazen üstüne basarak belirtmenin gerekliliği daha fazla olabiliyor.

17. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    babe shaq kolayı var o işin yolla sen bana o hatun kişileri sıkılmadan anlatayım ben onlara sporun inceliklerini

18. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    canıma minnet..al hepsi senin olsun.. :lol: :lol:

yalnız bahsettiğim hatunların yaş ortalaması 40-45 civarı :D

19. Veyron

Veyron Özel Üye