Yine Göğüs Konusu Ama...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve coldfire41 tarafından 27 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. coldfire41

coldfire41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim vücudum normal seviyede bir vücut.ancak göğüs kısmına gelince işler biraz değişiyor.jinekomasti denilen göğüs büyümesi hastalığı gibi olmasa da büyük ve vücudumla oldukça dengesiz göğüslere sahibim.şimdi benim sorum böyle bir göğsü olan adam bench press yaparak göğüs kaslarını daha çok büyütüp daha mı şekilsiz bir hale getirir yoksa bench pressle daha küçük ve şekilli ve de hafif kaslı bir hale getirebilir(istediğim kesinlikle ikinci şık :) )...bazıları liposakşın falan diyor bu konuyla ilgili olarak.yahu ben karı mıyım (tüm hanımlardan özür diliyorum ama öle yani :? )..kolay gelsin arkadaşlar...

2. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    coldfire41 merhabalar,,

Resimlerini koysan daha iyi yardımcı olurduk ama .Şu kisindirki göğüs kısmı yağlı iken gerçekten görünümü hiç iyi değildir.Heleki anatomin gereği göğüs kısmında fazla yağ varsa buda bir erkek için iyi durmayabilir..Göğüs kısmına özellikle önem ver.Merak etme şuanki halinden fazlasıyla daha iyi bir görünüm alacaktır.Göğüs genişletme ve açma hareketlerini hocanın takibinde disiplinli şekilde yap.Benim en çok sevdiğim hareketlerden bir tane si dipstir mesala.Zamanla iyi hale gelirsin kolay gelsin..

3. coldfire41

coldfire41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam dediklerin mantıklı görünüyor.çalışmaya devam anlaşılan.çok teşekkürler.saolasın...

Sayfayı Paylaş