Yine alerji Yine benek !Pff

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HughJackman tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Alerji evresi galiba tekrar başladı:(.Vücudumun belli yerlerinde noktalar halinde kırmızılıklar belirdi yine.Günde 3 yumurta 200gram tavuk göğüsü 1ölçek protein tozu yarım litre süt peynir vs ve sayamadığım diğer yiyecekler.Fazlamı geliyor acaba ee buda fazla geliyorsaben yapmayım bu sporu olsun bitsin sinirden ölcem gerçekten.Millet 7 yumurta diyor ben 3 yiyorum.Milletmi çok sallıyor yoksa benim vücuddamı bişey var anlamış değilim.Bu gidişle bi kan testi yaptırcam.

2. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Bünyeye göre değişir o. Kimine 7 yumurta bir şey yapmaz kimine 1 de çok gelir. Bence de bir test yaptır. Alerjin varsa yumurtanın sarısını hiç yeme.. Belki tek başına yumurta değil de yanında tükettiklerinin de etkisi olabilir. Doktora bir sorarsın.

3. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    tükettiklerin icinde alerjin olan birşey var herhalde... yumurta olmayabilir kocasının spermine alerjisi olan kadın var ya :)

4. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    protein tozundan olabilir genel olarak içindeki bazı bileşenler bendede kaşıntıya neden oluyor. kaldıki protein tozumu degiştirdim ve şuan bir sorunum yok

İlaç alababilirsin Zyrtec misal iyi iş görüyor eczanelerde bulabilirsin günde 1 atıyorsun 3 gün tık olmuyor :)

ilaç kullanmam dersende protein tozundan olabilir bendeki gibi ama her bünye farklı tabi :)

5. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Bir test yaptırcam.Zten ben yumurtanın sarısnı yemiyorum asla.Protein tozundan öncede oluyordu bu ayrıca.Bakalım bi test yaptırayım ne çıkıcak umarım karaciğerde bi sorun yoktur:)

6. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    yoktur merak etme alerjiyle karaciger pek alakalı degil

7. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yok alerji değilde zaten protein fazlalığı diye düşünüyorum vücut adeta uyarıyor.Alerji olsa tek yumurta yediğimdede yapar sonuçta alerji.Şu 1 hafta yumurtayı kesicem hiç yemicem vücuttaki protein bi dengelensin eger yinede iyileşme olmazsa ozaman doktora başvurucam

8. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Tozu kestim kaşıntılar bitti.Ne yapcam şimdi ben ileriyi düşünen biriyim bu sporda ota boka tozada alerjimiz çıktı nasıl halledicem bu işi?Bi akıl verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş