Yetkililer bakarsa sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve by-Exo tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben bi ara evde 5 kg 2 adet dambıllar la çalıştım Yaz geldi ramazan geldi derken saldım Yenıden başlıyacam bu sefer bırakmamak üzere Salona gıtcek durum olmadıgından evde calışcam Ve sizlere bir kaç sorum olcak ?

1 ) Antremana başlamadan önce ısınma süresi ne kadar olmalıdır?

2 ) Antremanın süresi ne kadar olmalıdır ?

3 ) Beslenme olarak Ne önerirsiniz ?

4 ) https://www.bodyforumtr.com/antreman/kendi-agirliginla-kuvvet-kazan-a116.html Bu programı yapcam önerirmisiniz ?

5 ) http://www.hepsiburada.com/Liste/de...aspx?productId=spordelta787&categoryId=369742 Bu aleti alcam önermisiniz?

Şimdilik bu kadar şimdiden tşk ediyorum

2. aslan007

aslan007 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşım ben 5. soruna cevap vereyim.Buna benzer bir aletde bende var kapı arasına takılıyor gerçekden faydalı işe yarar bir alet al bence.
    Birşey daha söyliyim dambılların ağırlıklarını arttır bence bende hafif ağırlıklar kullanıyordum sadece sıkılaştırıyor hacim yapmadı hiç şimdi 20 kg likle çalışıyorum daha faydalı olduğunu düşünüyorum.Tabi çokda yüklenme kendine ama en fazla 12-15 tekrar yapabileceğin kg lik dambıllarla çalış bence.

3. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    1) eğer kilo fazlan varsa koşu ile birlikte yarım saat kadar cardiyo+ısınma yapabilirsin ama fazlan yoksa 5-10 dakika yeterli olur.

2)45-60 dakika arası olmalıdır. daha fazla uzatırsan katabolik etkiye maruz kalabilirsin yani hacim yapacağım derken gittikçe hacim kaybedersin.

3)kilonun 1.5-2 katı kadar protein, 3-4 katı kadar da karbonhidrat almalısın

4)hacim istiyorsan o program yerine flexor hocanın evde dumbbell programını uygulayabilirsin.

5)o alet sana yararlı olacaktır diye düşünüyorum ben kullanmıyorum ama yararı olacaktır sana.

4. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    aslan007 : Kardeşim cok sağol cvp verdiğin için

gs01 : Kilom 68 Boyum 1.78 Kilonun 1.5-2 katı protein , 3-4 katı kadar da karbonhidrat al demişssin peki bu dediklerin hangı yiyceklerde var sölermisin?

Benim dediğim programla bir yere varılmazmı ? Bir bilen kişinin programı etkili olur ama birde bunu bilmek istiyorum

Alet için tşk ederım Sağolun

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    antreman programın için Flexor hocanın evde çalışanlar için yapmış olduğu programlar mevcut forumda inceleyebilirsin..yiyecek konusu içinde forumda gerekli bilgiler mevcut lütfen araştırınız..

6. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ağırlığı birden arttırmanın bir zarar olurmu ?

7. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    birden ağırlık artırılmaz. önceki kaldırdığın %5-%10 arası artırılarak gidilir. kaslar sana uyarı verir zaten. ağırlığı artır artık der. dediği an artırırsın. genelde 2 haftada bir ağırlık artırılır tabi kişiden kişiye değişir bu olay

8. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    bu hatayı ben yaptım sonrada 1 ay tedavi gördüm gerci iyide oldu ara vermis oldum vücutta dinlendi simdi yine basladım bir dahada asla yüklenmem:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş