Yeterli Protein Almadığımı Düşünüyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve serhat2 tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. serhat2

serhat2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    17 yaşındayım boyum 1.78 cm . 80 kiloyum yağlarım var ve bu yaglardan kurtulmak için ve kas yapmak için spora gidiyorum . hem kardiyo hemde bu programı yapıyorum Body'e Yeni Başlayanlar Için 1-2 proğram (Yapılış şekli) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu 1.aya yeni başladım . beslenmem sabah bi kahvaltı yapıyorum beyaz peynir çay 2 yumurta domates zeytin vs. sonra okula gidiyorum okulda bişey yemiyorum sonra eve gelir gelmez spora gidiyorum. spor 1gün var 1gün yok. akşamda bi ögün tek diyorum . günde toplam 2 ana ögün .bunun yetersiz oldugunu düşünüyorum . neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. iyi sporlar .

2. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    okula giderken ben 2-3 paket form bisküvi alırım hem karbo hemde protein için iyidir olmadı okulda yemek ye protein ağırlıklı beslen ve biraz beslenme bölümüne bak

3. serhat2

serhat2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    okulda protein ağırlıklı beslenmem imkansız. yemekhane yok . sadece kantin var ordada abur cubur şeyler var .

4. Uprising41352

Uprising41352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kanımca sabah kalktığında ve gece yatmadan 2-3 saat önce süt içebilirsin, ya da lor peyniri yiyebilirsin, spordan döndüğünde de vaktin yoksa ton balığı yiyebilirsin, bimde 2li paketlerinin 5,5 lira civarı olması lazım.

5. berkerol

berkerol Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kadıköy
    hergün 5-10 yumurta beyazı, yulaf ve lor peynir yiyebilirsin

6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Valla beinm okula götürmediğim şey kalmadı , protein, makarna, yumurta, ton balığı falan herşeyi götürürüm. 6-7 saat okulda kaldığım oluyor bu aradada yeterli proteini almam gerek bunlardan karışılıyorum arada bir iyi yemekler de çıkıyr yemekhanede onu yiyorum birde kantinden Eti Burçak Yulaflı alıyorum eve dönerkende onu yiyorum, almam gereken pro yu karbo yu alıyorum içim rahat ediyor, tavsiye derim.

7. serhat2

serhat2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    abi bu saydıklarını nasıl okula götüreyim :D

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Sende haklısın :) ama forumda bir sürü bol proteinli içecek tarifi var akşamdan hazırla sabah beraber götürebilirsin okula, herkes kola mola içerken sende onu içersin yemekle beraber veya herhangi bir zamanda, başarılar.

Sayfayı Paylaş