Yeterli olur mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kcambaz tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kcambaz

kcambaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamlar ;
    fitness yapmaya yeni yeni başladım bir kaç aydır spor salonuna gidiyordum ancak salon maddi sebeplerden dolayı başka bi semte taşındı yeni bi salon aramaya başladım ancak her gün gidip gelebileceğim bi salon bulamadım bende işe evde devam etmeye karar verdim . Şu an elimde Koşu bandı , ağırlık istasyonu ve mekik sehpası var bu aletlerle salon daki kadar verim alabilir miyim ? Sizinde önerebileceğiniz aletler var mı ?

Teşekkür ederim thums:

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bi süre idare eder ama evine salon kursan yinede salonun yerini tutmaz

kcambaz bunu beğendi.
  3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık istasyonunun çok çeşitleri var ne tip olduğunu bilmek iyi olurdu. seni yaklaşık 1 yıl idare edebilecek bir ağırlık istasyonu da olabilir 2. ayın sonunda yetmeyecek bir istasyon da. ama genelde ağırlık istasyonları serbest ağırlık çalışmalarına önemli sayılabilecek derecede iyi alternatif olurlar. en basitinden pazuların için cable curl, one arm cable curl, high pulley cable curl yapıp, hammet barfiks, wide grip barfiks vb. hareketler yapabilirsin. sadece göğüs ve omuz çalışman biraz sekteye uğrar.

kcambaz bunu beğendi.
  4. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Evde 2 dummbel ile başaranlar var (ben mesela :) ) senin durumun super bence :D

kcambaz bunu beğendi.
  5. kcambaz

kcambaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkür ederim . İstasyon olarak dynamic 1000 kullanıyorum ne kadar idare edecegini bilirsem çok iyi olur :)

6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bunun yanına iki adet dumbbell seti olursa tam olur aslında.

kcambaz bunu beğendi.
  7. kcambaz

kcambaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim hocam :) önerini de dikkate alıp dumble da alırım umarım verim alabilirim zaten öncelikli amacım bi kaç kilo vermek sonrasında da şekle girmek . Herkese teşekkür ediyorum yorumlar için :)

8. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Koşu bandı büyük avantaj. Sehpa ve alacağın ağırlıklarla beraber temel hareketleri yapabilirsin. Zamanla bu temel hareketlerin yanına kendi ağırlığını kullanabildiğin tamamlayıcı egzersizlerde ekleyebilirsin. Ayrıca 1-2 seneye kalmaz. Her semtte en az 1 salon bulunacak. Şahsen benim bulunduğum semtte( İstanbul/Bahçeşehir) devam ettiğim salonun karşısına bir tane daha salon açılıcak yakında.

Sayfayı Paylaş