Yeterince Tavuk ve Et yiyorum, Toz gerekli mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dampierre tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dampierre

Dampierre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, forumda hiç mesaj ve konum yok şu ana kadar ama bayağı süredir takip ediyorum aslında. Forumu cidden çok beğendim. Aklıma takılan bir soru var. Her antrenman sonrası 450-500 gram tavuk yiyorum ve proteinli beslenmeye dikkat ediyorum. Bu sporu 10 aydır yapıyorum, 3 ay kadar protein tozu kullandım ama bir işe yaradığını görmedim, yani ekstradan bir işe yaradığını. Kahvaltımda 2-3 yumurta (fazlasını yiyemiyorum) ve %25 protein oranlı light peynir tüketiyorum yiyebildiğim kadar. Ama şöyle bir sorun var, ben aşırı derecede zayıftım 1 yıl önceye kadar. 178 boy ve 52 kiloydum düşün halimi. Kilo almak için bu spora başladım, hamdolsun 10 ayda 11-12 kilo aldım, şu an 63-64 arası bir şeyim. Yağ oranım çok düşük, %5 %7 arası bir şey. 2 cm uzadım 180 oldum, yaşım şu anda 18. Toza gerek var mı açıkcası bilemiyorum. Kreatin falan da baktım ama gereksiz gördüm. Ben tamamen supplementsiz geliştirme taraftarıyım, görüşlerinizi alayım.

Şu anda çalıştığım program şu, Arnold Schwarzenegger'in workout variation 1'i yapıyorum ve gayet yeterli geliyor.

Arnold Schwarzenegger Volume Workout Routines | Muscle & Strength

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:42 ----------

_________Konu yeri konusunda büyük bir hataya düşmüşüm, bu konu kilitlensin doğru bölüme yenisini açıyorum şimdi.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş