yeterince beslenemiyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Blackice tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blackice

Blackice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam
    belki bu topicten çok açılmıştır daha önce ama çok canım sıkılıyor. sormak istedim.

ben zayıf bir adamım ve 1.5 aydır vg yapıyorum bu sefer iddialıyım temmuz ayına kadar standart bir vücudum olsun istiyorum. yani insanlar bana baktığı zaman zayıf demesin istiyorum. normal olayım. hah tabii ki 9 ayda ben bu işi düzenli yaparsam normal değil kaslı ve güzel bir vücut olur tabii de ben standart olsam çook mtlu olucam:)

herneyse
    ben beslenemiyorum işte. okul olsun, arkadaşlarla takılmak olsun. 3 öğün yemek yiyebiliyorum. et yiyorum her seferinde kesinlikle. ama ara öğünler yapamıyorum mesela:(
    sonra hard line pro gainer kullanıyorum mesela. bazen içemediğim oluyor günlük 2. porsiyonu mesela.
    böyle aksaklıklar oluyor işte sürekli.
    mesela sabahları ben bi türlü acıkamıyorum. yemek yiyemiyorum yani 7de kalksam acıkmam 9'u buluyor. e ders oluyor yemek yiyemiyorum. o yüzden kalkar kalkmas hard line içip üstüne arı poleni yiyim derse gidiyorum.

ben çok korkuyorum. bunlar benim amacıma ulaşmamı engeller mi?
    yani yavaşlatır mı yoksa engeller mi?

iyi beslenemesem de günlük kalori ihtiyacımı karşılıyorum tahminen hard line ile falan. sporu da hiç aksatmadım daha.
    56 kiloyum (1 ay önce 54 idi) boyum 1.78. herhalde bir 65 falan olsam normal olucam. sanki artık yavaşladı kilo almam.
    kollar omuzlar genişliyor vg'den, ama mesela bel kalıyor ince ince. nefret ediyorum kadın beli gibi ince bi belimin olmasından. ne bileyim bilekler ince kalıyor sonra ayak olsun el bileği olsun.

sizce bu şekilde bunu başarabilicek miyim? yani beslenmede aksaklıklara rağmen olur mu bu iş. yoksa kilo alamaz mıyım? yani burada yorumları görüyorum adamda efsane vücut var, işte şurası olmamış falan diyorsunuz. o biraz daha profosyonel standartlar altında yorumlar oluyor sanırım. bu standartlar altında yorumlamayın lütfen, benim tek istediğin standart boy ve oranda olması vücudumun.

teşekkürler.

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    55 kilo birisi için 3 öğünde toplam 120 gr protein yeterli aslında. Yani sabah kahvaltısında 10 yumurta beyazı öğlen 200-250 gr tavuk akşamda aynı şekilde tavuk ve makarna yersen şuan için yeterli olur.

Blackice bunu beğendi.
  3. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    senin beslenmeni aksatıcak zorunlu birşey yok mesela 9 saatlik bir işin olmuyo veya yemek yiyecek zamanım bile yok demiyorsun hatta arkadaşlarla geziyorum falan diyosun kilo alman için beslenmeye zaman ayırman lazım sıkman lazım dişini yaşam stilini buna göre belırlemen lazım en azından bir süre.yanı herşey sende bitiyor buraya ne yazarsak ne önerirsek önerelım sen bunları düzenli bir şekilde tüketmessen bir faydası olmaz sana.

Blackice bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş