Yeteri Kadar Çalışıyormuyum?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Scoobz tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    kilo; 50 kg
    boy; 163 cm
    yaş; 17
    bel ölçüsü;70 cm

Bu spora 3gün önce basladım ve sizlere bir sorum var.

1.gün 3*10 gögüs kol tüm hareketleri
    arkasına 3x20 ters mekik

2.gün 3*10 omuz kol tüm hareketleri
    arkasına 3*20 ters mekik

3.gün off ( ve bugün off )

4.gün 3*10 gögüs kol tüm hareketleri
    arkasına 3*20 ters mekik

5.gün 3*10 omuz kol tüm hareketleri
    arkasına 3*20 ters mekik

BESLENME;
    -her gün yarım litre kadar süt içiyorum
    -Günde bir adet yatmadan önce 600mg kalsiyum hapı
    -sabah aksam çörek otu bir kaşık ( hücre yenilediği söyleniyor vücudun gelişmesindede işe yarayacağını düşündüm)
    -birde kg almam için 3x200 ml içecek alıyorum içinde şeker/karbonhidrat yüksek braz

Dambıllar 4 kg ( ewde dambıl calısma programındaki hareketlerine göre hergün calısıyorum ve her yapılan harekette 9. ve 10.lardan sonra yapacak gücüm kalmıyor 6-7 rahat yapabiliyorum)

1haftada 2 gün off yaklaşık olarak oda 48 saat kas dinlenmesi yapıyor bu yeterlimi?

kas gelişmesi hafif derecede ağrı ve acıysa, ben kaslarım geliştiğini düşünüyorum fakat ewde amatörce calıştğm için sizlerinde fikirlerini almak istedim çünkü bu sitedeki abilerin ve yetkililerin benden vg konusunda daha bilgili olduğundan eminim, teşekkürler...

NOT;ALDIĞIM İLACLAR DOKTOR ONAYIYLA KEMİK GELİŞMESİ VE KG ALMAM İÇİN VERİLMİŞTİR ...

2. BFK

BFK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yeni başladayısan zaten bu ısınma programıdır genelde hocalar böle yapıyor o yüzden az çalışsanda ısınman içindir bu arada kalsiyum hapları işe yarıyormu etkisini gördünmü ?

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    ben boyum uzamıyor diye ank hacttepe hastanesnde 3-5 test yaptrdm kemik erimesi teşhis edildi o yüzden verildi o ilac ve 5-6 ay gibi sürede 3cm kadar boyum uzadı tabi bunun yanında hergün ewde tavana zıplıyordum deyebilmek için günde 30 kere falan zıplıyordum... yani kısaca yaradı...

Sayfayı Paylaş