Yeter artık arkadaş yaaa

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kubi313 tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kubi313

kubi313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar daha yeni üye oldum ama size sormak istediğim bişey var yardımcı olabiliceğinizi düşünüyorum.
    Ben 2 ay önce spor salonuna yazıldım 2 ay gittim 3.ayımı yapıcaktım spor salonu tadilata girdi 1 ayım boşuna geçti şimdi açıldı iştee başladım devam ediyorum protein tozumda var falan anlatmak istediğim şu öncelikle boyum 1.92 ilk başladığımda 80 kiloydum yağ oranım %15 di bende hırs yaptım ve bu geçen sürede falan geçen gün ölçüm yaptırdım 73 kiloya inmişim yağ oranımda %6 kas oranımda %62 olmuş bana dediler en az 80 kilo olman lazım %10 da yağ oranın olmalı falan işte fazla koşma pilavını ye falan ama ben hala kendimi zayıf görmüyorum yani %6 yağ oranı olan biri zayıf durması lazım ama ben şu gittiğim 2 ayda kollarım ve ğögüslerimin üst kısımı az gelişti yani meme ucumun alt kısmında biraz yağ var hele yere eğildiğimde göğüslerim ve karnım aşağı azcık sarkıyo hala o yumuşaklık var ben sıkmadıkça kollarımda böle sıkınca derimi çekebiliyorum aslında o derimi yağ mı bilmiyorum cidden moralim çok bozuk çok az bi gelişme gösterdim ve bu moralimi bozuyo en çok üzüldüğüm olayda vücüdumun yan yağları naptıysam azaltamadım yan hareketleri yaptım ben oraları yakmak için o kadar koştum ettim ğöğüsümü eritmek için %6 yağ oranı yaptım yoksa arada kaslarımımı yaktım bilmiyorum ama olmadı napabilirm ben şimdi içime sinmediği için hala kardio yapsam mı diyorum kum saati gibi duruyo vücüdum cidden çok üzülüyorum yada çok koşarsam kaslarım mı yanar nolur bi yardım edin lütfen kafa_ :(

2. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    %6 yağ oranın olsa brad pitt gibi dolaşırdın ortalarda. başka yerde ölçüm yaptır.

celeron bunu beğendi.
  3. kubi313

kubi313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarın gidip başka yerdede yaptırıcam sonra yeniden dönücem sana ama bi bilgi verebilicek biri yokmu yani %6 olduğunda cidden güzelce dolaşmam lazım anlıyamıyorum ya

Sayfayı Paylaş