yeteneksizsiniz gösterisi ..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve arda122 tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    geçen gün birkaç abi çıktı adamları öyle bir övdüler ki mr. olimpia gibi adamlar sanki. Düşük yağlı vücutlar orada övülenlerin çoğu buda kaslı görünüm sağlıyor. aralarında tabiki çok iyi vücutlu olanlar var ama bazıları sadece düşük yağ oranlı sıradan vücutlar.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İsmail Berk Çavuş abi ve Ömer Tuzane çıktı.Geçen seneki yarışmadada vardılar , bu senede yeniden hazırlanıp çıktılar.Videoyu izleyin :) 360 Muscle Up süperdi.

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

Sahnede yapılan öyle bir hareketi nasıl ego olarak algıladın pek anlıyamadım.Üçüde orda vücutlarını gösteriyor.Amaç kıyaslanması değil , onların ordan üç evet alması ve geçmesi gerek , tabi onların yaptığı sporda vücutlarınıda göstermeleri gerek.Bence sen biraz yanlış anlamışsın yaptıklarını..

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    şov olarak çok iyiler ama ben ortada jürinin abarttığı gibi bi vücut göremedim.max boyları 1.70 gerile gerile çok estetik bi vücut varmış gibi poz vermenin mantığı yok

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    ismaili az çok tanıyorum. Gerçekten street workout camiasında büyük emekleri var. Gayet işlerini güzel yapıyorlar. Vucut konusuna gelirsek bu biraz jurinin eksikliği. yarışmada sırf 10 dakika vucutlarını konuştular. Konuşak bu kadar detaya gircek bir albeni fizik yok sonucta ST yapiyorlar. Dedigim gibi bu biraz jurinin görmemişliği. Gerçi onlarda haklı türkiye standartlarına göre bu şekilde olmak farklılık yaratıyor. Birde gecen sene Hilmi cem vardı onun fizikte baya konuşulmuştu hatta hülya gidip sarılacaktı neredeyse ama estetik bir vucudu vardı..

Sayfayı Paylaş