Yer yüzünden gelen sesler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mma- tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Dünyayı her zaman birileri yönetirdi zaten değişen birşey yok,Rinkushichi.

İnsanlar kendi kendilerini yönetemezlerse birileri onları,onların yerine yönetir zaten.O birileri de illuminati de olabilir,A kişisi de olabilir,B kişisi de olabilir.

Bu da benim son sözüm olsun,konu dağılmadan.

rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle Rinkushichi'yi verdiği emek için tebrik ediyorum, ama yaş-bilgi-kültür ortalamasının giderek düştüğü bir ortamda çok fazla verim alınabileceğini sanmadığımdan konuya girmeyi abes buluyorum.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    illuminati olsada olmasada dünya geçmiştede şimdide hatta gelecektede iyi bir yer olmadı ve maalesef olmayacak parası olanın dediği olacak istediğiniz kadar araştırın öğrenin maalesef aşırı zenginlerin dediği olacak depremler tsunamiler olacak tartışmanın gereği yok

themertyildiz bunu beğendi.
  4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Dalga geçecek ne var bunda güzel kardeşim:) Avril Lavigne'de var, Lady gaga,Justin timberlake, Britney spears,Christina aguileira hatta şu anki en büyük silahları kim söylesem güleceksin ama Justin bieber:) Bu herif peygamberin oğlu mu bu kadar meşhur oldu bi anda daha hiç tanınmamışken dünyaca ünlü şarkıcılar hemen düet yapıyor kendisiyle. Kaç milyon hayranları var bunların, kaç kişi örnek alıyor kendisine, gençler üzerindeki etkisi nedir önemli olan bunlar. Ki bunların yüzde 90'ı walt disney çıkışlıdır. Walt disney neresi gündüz vakti çocukların izlediği çizgi filmleri böyle yayınlayan bir yer:) Nette yüzlerce görebilirsin hiç koymuyorum ben çok daha somut bişeyler göstereceğim. Arkadaki resmi görebiliyor musun bilmiyorum ciddi böyle yayınlanıyor he bunlar.

Miley Cyrus'ta walt disney çıkışlıdır ilk çıktığında çıtır bişeydi şimdi Paris hilton'a yaklaşacak yakında skandallarda. Herksin hayatı kendisini ilgilendirir tabi de bu kızın kaç milyon hayranı var kimbilir, he o da ilgilendirmez tabi beni:D Küçüklükten yetişiyorlar çoğu derken de kastım buydu, sağdaki 3'lüyü tanımışsındır:)

Lady gaga'da öyle mesela Britney spears kafayı üşüttü iyice, Madonna yaşlandı o bir projeydi zaten. İsteyerek öyle saçma salak bi pop star yarattılar ismi gaga olmasın da başka olsun yani. Bi insan 2 senede nasıl tamamen sıfırdan dünyanın en meşhur şarkıcısına dönüşür imkansız yani. Sonra gider işte sahnede kokain çeker, etten kıyafetler giyer, çıplak sokakta dolaşır falan böyle. Yani çok ilgilenmiyorum tabi herkesin hayatı da yani etkilenecek insan sayısı inanılmaz fazla bunlardan çocuklara çok oynuyorlar özellikle. İsmi illuminati değil de rockefeller, rotschild olsun yani isme takılmayalım:) 72'de Rotschild'ler verdiği seromoniden bi kaç resim var. Allahını seversen bu nedir baksana şunlara:)

Neyse çok gevezelik ettim uzattım biraz da inanıp inanmamak sna kalmıştır tabi ki ben bildiğimi yani yazdım. İlluminati diyince gülüyor insanlar hani rockefeller olsun x olsun ad önemli değil yani. Bu at kafaları yönetiyor insanları sonuçta. herkesin hayatı yani beni de ilgilendiren bi durum değil tabi hayatında bi kaç cuma namazı hariç ve pek dua bilmeyen bi adamım sonuçta dini bi kişilik olarak falan almayın beni ahkamda kesemem o konuda sadece bildiğimi yazdım:D

Son düzenleme: 27 Eylül 2012
    Rinkushichi bunu beğendi.
  5. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0

Orda bahsettiğin ödülü veren sanatçı Lady gaga olmasın ?

Ayrıca bu konularda neyin ne olduğunu ve gözünüzün önünde olupta görmedikleriniz için http://michaelsikkofield.blogspot.com/ bu adamın yazılarını geçmişten başlayarak sırayla okumanızı ŞİDDETLE tavsiye ederim.hazırladığı yazıların doğruluk payı %100 diyebilirim hepsi somut kanıtlar dahilinde sentezlenmiş bilgiler

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yahu kimse bu tip güçlerin olmadığını söylemiyor ancak bazı gerçekler ortada oturup bunları sayfalarca araştırmakla illuminati ile ilgili film dizi seyretmekle dünya kurtarılmaz bunu diyoruz bu arada şimdi bazı gençler mason localarına yada illuminati örgütüne katılıp köşeyi döneceğim diye düşünürler öyle ben geldim hadi albüm yapın lüksler evler arabalar yok öyle bir şey rezil olursunuz oralarda peşinen yazalım:D kişi araştıracak bilgilenecek çoğu konuda yaşam standartını yükseltecek ailesi zengileşecek kısaca ülkenin insanı zenginleşip güçlenecekki düşmanın karşısına geçecek öyle ben sadece bunları okuyayım yaş geçmeden evlenip 2 de çocuk yapıp hayatı yaşayayım zenginleşen bazı örgütlere göz yumayım derseniz bu tip illuminati vb şeyleri çok konuşursunuz ve sadece konuşmakla kalırsınız onun için hırslı olup çalışmalı bilim sanat sporda ileri gitmeli ve oyunlara gelmemeliyiz tabi bunları toplumdaki çoğu insan yapmalı sadece küçük bir kesimle kalmamalı bu arada bir arkadaş forumda iluminati sizi etkiledi aslında oturduğumuz yerden kas yapabiliriz demişti:D çok gülmüştüm :D

Son düzenleme: 1 Ekim 2012
    Rinkushichi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş