Yer yüzünden gelen sesler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mma- tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Yeryüzünden gelen garip sesler..

Kaç gündür doğruluğu tartışılan bir şey

sanal alemde bayağı ilgi gordu, siz bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz sizce bu sesler gerçekten doğru mu ?

Kıyamet alameti diyenler bile var :)

seslerden haberi olmayanlar için videolar

[YOUTUBE]95S5uihtsFc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]gtLNmdZTf_g[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]UEPOztTx5uM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]-dIG3sWhyuc[/YOUTUBE]

Son düzenleme: 22 Eylül 2012
  2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bunların sebebini araştıranlar az çok biliyor da, insanların geneli komplo teorisi diyip bunları dile getirenlere deli muamelesi yaptığı için şimdi konuyu kızıştırmaya gerek yok, dünya göründüğü gibi değil, yarın birgün abd'den bir bakan çıkıp uzaylılar geldi dese şaşırmayacam ki bu tarz olaylarla ona zemin hazırlanıyor yıllardır.

dragox ve DEXONİA bunu beğendi.
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Tam komedi birde çatıya çıkmış çekmiş gelde gülme

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ulusçılıktan, ırkçılktan artık ne zaman kurtulucaz amerikalısıda insan sende insansın ortak çıkarlara göre düşünmek gerekirken hala 2. dünya savaşı hitler kafasıyla giden çok insan var türkiye de.

StreloK bunu beğendi.
  5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Burada yaptıkları saçma sapan şeylerel ilgili bir video var göstereyim:) Yaptıkları hologramlar var kendilerinin bu biraz abartı bişey tabi video biraz komplo teorisi gibi orası ayrı. Ama yaptıkları gösteriliyor sonuç olarak. Ben duymadım ses falan ama varsa da insan elinin değdiğini düşünürüm. Doğa üstü olayların varlığına çok inanmıyorum açıkçası birileri bunu yaptıysa da amaçları belli az çok zaten uzaylılar var düşüncesini nasıl bazı insanların kafasına yerleştirdilerse yine vardır bi planları. 100 sene sonrasını bile planlıyorlardır şu anda eminim. Biraz delice gelebilir ama öyle düşünüyorum:D

https://www.youtube.com/watch?v=zcdoi0SwsrM

6. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sesleri Bursa/Osmangazide bende duyuyorum, genelde sabah ezanlarına yakın oluyor. SESLER TIPKI AYNI.
    ARDINDAN 10-15 DAKİKA GEÇTİKTEN SONRA EZANLAR OKUNUYOR.
    Hoparlör ile deneme yapıyorlar diye düşünüyordum camiiden. Gerçi hala öyle düşünüyorum ama, duyulan ses budur evet.

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Youtube da bulunan bir video vardı ses analizi gibi bir şey yapıyor adam, o video felan fake bir filmden alınma.

8. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Adamlar futuroloji isminde bi bilimdalına ve yüzlerce futurologa sahip emin olun herşey planlı herşey onlara hizmet ediyor seslere gelince dün gece 02 sularında gayet net duyuluyordu ben duydum

9. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Tren geçse aynı sesi çıkaryor uzaktan :)

10. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Çok saçma geliyor bana ama evet duydum diyenler var şaşırdım

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Son düzenleme: 22 Eylül 2012
  12. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Bana sanki birisi Half Life oynarken sesini fazla açmış gibi geldi. :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=3noyAlErSdE[/YOUTUBE]

---RamSes--- ve mma- bunu beğendi.
  13. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Size ne olduğunu söyleyim dünya dışı yaşamın olduğuna insanları inandırmak ve planlanmış sahte

bir felaket sonrası insanları korku politikası altında bir arada tutmak

kısacası kaostan doğan düzen.

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    illuminati takılıyorsun sanırım :)

themertyildiz bunu beğendi.
  15. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başta bende gülüp geçiyodum bu konulara liseli işsizlerin default ilgi alanı sanıyodum ama ablamın ısrarı üzerine bi kaç yazı okudum sinirlerim alt üst oldu :)

bu konu hakkında sosyal medyada aşırı derecede bilgi kirliliği var,neyin ne olduğunu doğru dürüst açıklayan çok az kaynak var bu yüzden herkeze saçma,komplo teorisi,komik olarak geliyor

16. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bi aralarda yerin altında cehennemden gelen sesler diye komik bir ses vardı ilkokul çağlarımda merak edip açıp arkadaşımla dinlemiştik taksim meydanını ses kaydı yapıp milleti kandırıyorlar herhalde :D konumuza gelince ilk kez burda gördüm konuyu seside duymadımda siyonist rejimin oyunları bunlar :D :D :D buda saçma bir amerikan işidir kesin :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:37 ----------

eğer illüminatiyi doğru yerlerden araştırır doğru bilgilere ulaşırsan ne kadar doğru olduğunu ve dünyanın en derin gücü olduğunu anlarsın ben bu konu hakkında %100 e yakın bir bilgiye sahibim diyebilirim ilk kez 4 yıl önce arkadaşımdan duymuştum 4 yıldır ciddi şekilde araştırır takip ederim hatta arkadaşlarım artık bu işlerden uzak durmam gerektiğini bile söylerler çok kısa bir örnek eminem'de zamanında siyonist güçlerinin içindeydi fakat daha sonra kendini o pis oyunlardan kurtardı en son çıkardığı not afraid şarkısını alt yazılı bir dinlemeni öneririm rap ile ilgili bir ödülünü rihanna vermşti geçen günlerde özellikle rihanna seçilmiş rihanna (siyonist rejimin güçlü kozlarından biridir) eminemi tehdit eden bir tşörtle çıkmıştır ödülünü vermeye ben bu konular hakkında bilgilerimi ne zaman birilerine aktarmaya çalışsam ciddiye almıyorlar gülüyorlar ama siyonizm, illüminati düşünüldüğü gibi basit ve gülünüp geçilicek konular değildir yahudilik basit bir din değildir !

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:42 ----------

Ayrıca illüminatinin teknoloji olarak şuanki normal teknolojiden 25-30 yıl önde olduğunu araştıranlar bilir ;)

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    arastiranlar sadece yazi olarak bilir
    somut olarak birsey yok ortada
    bende cok arastirdi.m ama artik umursamiyorum,boyle ciddi bir olusumun boyle ciddi amaclari olan bir toplulugun bu kadar kolay ulasilir bilgileri olmasi ve herkesin dilinde olmasi sacma ve mantiksiz,boyle bir teknolojiye sahipler ama sen bilebiliyosun mesela,garip degil mi :)

Bigdaddy, DEXONİA, letsev ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Illuminatiyi ciddi anlamda objektif biçimde araştıran ortada nelerin döndüğünü anlar, gizli grup ama herkes biliyor olayı da tamamen taktiktir, dünyada hiçbirşey gizli kalamaz öyle ya da böyle deşifre olacaklar yani, adamlar bunu bildikleri için kendi kendilerini deşifre ediyorlar ve bu konuyu ayak altına düşürüyolar, şu an her üçgene aha illuminati denmesinin sebebi de budur, olay ayakaltına düşsün 5 yaşındaki çocuk bile bunları konuşsun ki kimse ciddiye almasın, zaten bunun ne denli işe yaradığı internet ortamında görülüyor, bu konuları konuşanlara deli damgası vuruluyor, ciddiye alınmıyor.

Bu konulara meraklı olan aradığını zaten bulur, şu ana kadar ciddi anlamda tartıştığım herkesi ikna ettim sayılır ve tartıştıklarına pişman oldular çünkü gerçekten bunları ilk farkettiğiniz zaman bunalıma giriyorsunuz bu ne biçim dünya diye, ikna olmayan 3-5 kişi de bilgi almaya kapalıydı ve söylediklerime tesadüf demekten başka cevapları olmadı.

Bu oluşumu inkar edenlerin bunlar tesadüf, öyle şey olamaz, komplo bunlar demekten başka bir fikirleri yok o sebeple düzgün tartışma yapılamıyor, lütfen ciddi biçimde objektif olarak araştırın.

Araştırma yapmak isteyen 1995 yılında basılan illuminati oyun kartlarından başlayabilir, bu kartların sizi germemesi mümkün değil çünkü çoğu günümüz olayları o kartlarda var,gelecekteki olaylar da var tabiki, bu adamlar kahin değil geleceği görmüyorlar, sadece yıllar öncesinden planlar yapıp o planları uyguluyorlar, kartlara baktıktan sonra ciddiye almamak için tek çareniz bu kartlar 95 yılında basılmış olamaz demek olur fakat oyunun orjinal 95 basımı hala ebay vs gibi sitelerde satılıyor kesinlikle 95 yılında basıldı yani bu kartlar.

Ayrıca o kartlarda sahte uzaylı saldırısı da var,garip sesler de var, uzun süredir de bu konuyu takip edenler buna zemin hazırlandığını farketmiştir ki bu sesler de onla bağlantılı büyük ihtimal.

Sinema,müzik,tv sektörü, ders kitapları,gazeteler, bilim vs kısacası kitleleri yönlendirebilecek herşey bu godamanların planına hizmet ediyor, o sebeple tam anlamıyla ne olduğunu anlamak gerçekten çok zor.Tam olarak ele geçiremedikleri tek şey internet, onu da acta gibi projelerle halledicekler, geçen sene üniversitelerde,liselerde acta'nın faydaları diye seminerler verilmeye başlandı bile halka bunu yutturmak için ama eylemler sonucu netice alınamadı.

Adına mason koyun, illuminati koyun, memati koyun önemli değil, sonuçta ortada böyle bir oluşum var ve inkar edilemicek kadar net.

Bu konu çok önemli o yüzden az da olsa değinmek istedim, neler olup bittiğini öğrenmek herkesin hakkı, o sebeple objektif ve samimi bir şekilde araştırın.

Son düzenleme: 26 Eylül 2012
    Extravaganza ve Green Day bunu beğendi.
  19. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

Avril Lavigne'in içinde bulunduğu örgüt dünyayı yönetiyor(muş)! ya ölsem de gam yemem artık. :)

Phil_Heath, rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Avril'in milyonlarca hayranı var, binlerce genç onu örnek alıyor, önemli birisi, bu işin içinde olması abes kaçmaz yani, müzik sektörünün çoğunluğu bu işin içinde zaten,kliplerden, şarkı sözlerinden bile belli oluyor,mtv de boy gösteren bütün sanatçılar bu işin içinde, mtv binasında zaten yazıyor masonik tapınak diye gizli saklı birşey yok yani açıkca belliler, ayrıca bu resmi koyarak benim yazdığım cümleyi haklı çıkarıyorsun, inkar edenlerin bunlar komplo,öyle şey olmaz, tesadüf, saçma vs gibi cevaplardan başka söylediği birşey yok demiştim zaten. Ama ben milyon tane olayı örnek gösterebilirim, yukarıda yazdım zaten en basitinden illuminati oyun kartlarına bakan birisi bile birşeyler döndüğünü anlar eğer ön yargılı değilse,hatta 1-2 tanesine bakması bile yeterli, ön yargılı olan adam zaten bakmıyor öyle şey olmaz diye.

Amacım tartışmak değil, bodyforumtr de bu konuyu tartışmak istemiyorum çok uzatmıcam o sebeple ki zaten bu konulara meraklı olmayan ve bilgisi olmayanlarla tartışmak mümkün değil kişinin kendi araştırması gerekiyor, ben de sadece merak edenlerin araştırmasını söyledim, neyin ne olduğunu öğrenmek isteyen varsa dalga geçmek yerine araştırma yapabilir, hiç olmazsa bunlar bunlar olmuş, şu bu varmış ama bunlar olağan, sıradan şeyler der inanmamaya gene devam eder, böyle bir konu denk geldiğinde de düzgün ve tartışacak fikri olur.

Son düzenleme: 26 Eylül 2012

Sayfayı Paylaş