Yep yeni beslenme düzenim YARDIM SİZCE İYİMİ

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve newboddy34 tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaslar kendıme yep yenı beslenme programı hazırladım amacım kilo vermek daha onceden cok kilolu oldugum için sarkıklar oldu onları toplamak suan 87 kilo cıvarındayım hedefım 79 kilo olmak lütfen yardımcı olun FİTNESS- SPOR yapmıyorum ama gün içerisinde full dısardayım genelde evde yatmıyorum yanı

Sabah : 2 adet haslanmıs yumurta biri tam digeri beyazı , 2 dilim çavdar ekmegi , 1 domatez , 1 salatalık , 4 adet zeytin , 1 kibrit kutusu kadar light beyaz peynir, 1 su bardağı light süt

Öglen : 100 gr yulaf ezmesi 5 yemek kaşıgı yogurt ile karıstırılmıs , 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü

Akşam : 1 Kase çorba ( fark etmıyo genelde mermicek veya tavuk corbası ama ) 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü , 1 domatez , 1 salatalık , 1 kase yogurt . ( keten tohum karışımlı )

evet arkadaslar sizce iyimidir beslenme programım baştada dedigim gibi fitness ' a gitmiyorum ama gün içinde full dısardayım evde yatmıyorum yanı amacım kilo vermek 87 den 79 a inmek ve gögüslerdeki sarkmayı toparlamak . lütfen yardımcı olun

NOT : arkadaslar birde gün içinde 5 litreye yakın su tüketiyorum ama protein agırlıklı beslendıgım için tuvalete cıkamama sorunum oluyo ne yapmam gerek? :(

2. hzjackjuck

hzjackjuck Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sarkmalar için spor şart hocam

3. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    5 aylık kayıdım var salonda donuk ama spor ayakkabısı bulamıyorum bi bulsam baslıcamda :) malum ogrencıyız peki ya beslenme düzenim nasıl sizce ?

4. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    100 gr lor ve 100 gr tavuk gogsunu bi anda yemek yerine ara ogune bolerek yemeni tavsiye ederim

5. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
  6. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Spor şart sarkık toplamak en zoru zaten, araştırmana gerek yok ben söyleyeyim sarkık toplamanın ameliyat dışında tek yolu kas yapmak oluyor. İnternette ilginç ilginç şeyler bulabilirsin deneme işe yaramıyorlar.

7. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    beslenme düzenim nasıl peki abi ?

8. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kaloriyi hesapla 2500 ü geçmesin ve antrenman başlangıcında yüksek tempoda squat yap yağ yakman için

9. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Iyi forumlar dostum. Oncelikle cok saglıklı bir program olmus ellerine saglık. Sana tavsiye edeceğim onemli seyler var beni iyi okumanı tavsiye ederim. Ilk olarak güne baslangic saatini yazarmisin? Bende boyum 1.72 ve 95 kilodan 68 e dustum. Kilo probleminin ve deri sarkmasi probleminin ne demek oldugunu cok iyi biliri. Ancak bu sorunlarin ustesinden geldim cok sukur. Oncelikle gune baslangic saatini yaz lutfen..

10. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    genelde sabah 8-9 en gec 10 abi

Sayfayı Paylaş