Yeniyim...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve paco_ tarafından 12 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. paco_

paco_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    YARDIM SEVER
    Yer:
    A F Y O N
    selam ve sellam

arkadaslar ben bu forumda yeniyim... ben mehmet, yasim 17, 1.80m boyunda ve 56kg'dayim...
    amacim tabiki kilo ve kas kazanmak, ama bunun için tüm yardimlara ihtiyacim var...
    umarim biraz yardimci olursunuz, besnleme, antrenman ve bos zamanimi nasil geçirmem lazim hakkinda biraz yardimci olursunuz insallah... yaz tatili gelmeden 5-7,5kg almayi hedefliyorum, insallah hedefime ulasirim, tabi sizlerinde yardimiyla daha kolaylasir diye düsünüyorum, bunun yanina birde sunu eklemek istiyorum, doktorum bana metabolismam'in çok hizli çalisitigini söylüyor, yardimlarinizi bekliyorum... ne yapmam lazim, kilo almak için hersey yapmaya hazirim... yeterki gelsin su kilolar vucüduma...

simdilik selametle

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    selam siteye hosgeldin.sorulardan önce lütfen sitede biraz arastirma yap.cevaplari kendin bulacaksin

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet saydamın dediği gibi sitede biraz dolaş beslenme başlığı altında belki senin sorduğun sorunun 100 ayrı cevabı mevcut bide benim sana sorum var doktorun metobolizmanın çok hızlı çalıştığını söyledi peki kilo alman imkansızmı dedi yoksa bir yol gösterdimi sana ne dedi şimdiki beslenme programın nedir bide kilo almak için herşeyi yaparım demişsin bunu heryerde yazma bazı ürün satıcılarının iştahını kabartırsın ve onlar seninle temasa geçer sen sadece araştır eminim daha başka birçok sorunun cevabını bulacaksın

52Hanedan bunu beğendi.
  4. 52Hanedan

52Hanedan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Banada bi yardım edn :)

Ben de yeniyim yaklasık 3 haftadır forumda bilgi edindm 3 haftadr çalsyrm şınav mekik vs giderek periyotları artıyorm amacım hit bir göruntu olstrmak Boy 1.55 kilo 45 yas 15 bu arada

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    6 yıllık mevzu patladı helal olsun:D

Danny Boy bunu beğendi.
  6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi <!-- / message --><!-- sig -->

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş